XVI. kolo: V Jarošově rozhodly branky v závěrech obou poločasů

XVI. kolo Okresního přeboru, sezóna 2021/22:

Zápas:  TJ Sokol Jarošov vs. TJ Sokol Březová  2:0 (1:0)

Miroslav Trávník, trenér Jarošova: „Byl to vyrovnaný zápas. Soupeř měl rozhodně svoji kvalitu. My jsme sice měli víc šancí, ale zase se projevila naše největší slabost, tím je proměňování vyložených příležitostí. Březová ale v prvním poločase byla o něco lepší. Hrála jednoduše, díky nakopávaným balonům na vysokého útočníka se snadno dostávala do našeho vápna. Ale ani po zemi nebyla špatná. Hosté klidně do dvacáté minuty mohli vést. My se potýkáme s tím, že nezakončujeme. Prosadil se až těsně před koncem poločase Jančík hlavou po rohu, když se balon otřel o tyč a skončil v síti. Hostující gólman byl výborný, chytil nám několik tutovek. Březová na konci otevřela hru a my z brejku přidali druhý uklidňující branku.“

Josef Janků, sekretář Březové: „Herně to nebylo špatné, ale body nemáme. Bohužel nám rozhodčí za bezbrankového stavu neuznal gól Pomajbíka pro ofsajd, který asi byl, ale bohužel domácí asistent zvedl praporek až po minutě, kdy jsme se radovali. Ještě předtím domácí gólman špatně vyběhl, my to dávali kolem něho, ale jeden z jarošovských hráčů balon na poslední chvíli vykopl z brankové čáry. Soupeř nám dal gól do šatny z rohu ve 44. minutě, což byl klíčový okamžik střetnutí. Ve druhé půli jsme byli trochu lepší než soupeř. Domácí se ale zatáhli, dobře bránili, takže už jsme žádné vyložené šance neměli. Spíš v první půli jsme byli nebezpečnější. V závěru jsme poslali na hrot stopera a z brejku don otevřené obrany jsme dostali druhý gól. Myslím, že na bod jsme měli. Škoda hlavně gólu do šatny.“
Zdroj: Slovacky.denik.cz
Branky:  45. Jančík M., 89. Talaš D.

ŽK:  52. Szabó T., 72. Denis L., 80. Omelka M. - 30. Machálek J., 39. Smítal J., 67. Pomajbík D.

ČK:  bez ČK

Datum utkání:  10. 4. 2022

Čas výkopu: 15:30

Stadion: Jarošov

Hlavní rozhodčí:
Pavel Řihák (Uherský Brod)

AR1: Vojtěch Jahoda (Nivnice)

AR2: Miroslav Raichel (laik)

Jarošov: Kotman M. - Komárek V., Jančík M. (85. Pavka M.), Omelka Martin - Omelka Marek, Roubínek V., Běťák M. (82. Běťák M.), Laga D., Szabó T. - Škráček D. (60. Talaš D.), Stojaspal M. (69. Němec M.)

Březová: Bruštík D. - Uher J., Habánik P., Janků D., Machálek J. (77. Miškář V.) - Trúnek P., Pleva T., Smítal J., Chovanec D. (60. Bruštík B.) - Pomajbík D., Čaňo P. II
19.04.2022 14:25:29
21.5.2022 v 16:30:
Nezdenice vs. TJB
XXII. kolo Okresního přeboru
Stadion: Nezdenice
15.5.2022 v 15:00:
TJB vs. Prakšice
XXI. kolo Okresního přeboru
A-tým - PÁ v 17:30
Žáci - PO, ST v 16:00
Přípravka - ÚT, ČT v 16:00