XVI. kolo: Domácí tým překvapení nedopustil

Horské derby se hrálo za silného větru. V 19. minutě zahrávali domácí standardní situaci, kdy nacentrovali do šestnáctky a tam nikým nehlídaný Dominik Janků otevřel skóre utkání. Ve 42. minutě domácí po pěkné akci a rychlém brejku zvýšili Michalem Janků na 2:0. Těsně před poločasem hosté zahrávali rohový kop a Lebánek za podpory větru přímo z rohového kopu snížil na 2:1.
Ve druhém poločase se hosté jen bránili. Ve 49. minutě Michal Janků nastřelil břevno a o pět minut později Dominik Janků střílel těsně vedle hostující brány. V 59. minutě se zjevil v šestnáctce Michal Janků, byl hostujícím stoperem podražen a z nařízeného pokutového kopu Dominik Janků zvýšil na konečných 3:1.

Nejlepší hráči: Dominik Janků - Petr Janíček
Zdroj: idobryden.cz
Branky: 19. a 60. (p) Janků D., 42. Janků M. - 45. Lebánek L
ŽK: 59. Juriga V., 69. Škriečka J. (oba St. Hrozenkov)
ČK:  bez ČK

Rozhodčí: Tomáš Tureček (Horní Němčí)
AR1: Josef Janků (laik)
AR2: Lukáš Juračka (laik)

Březová: Bruštík D. - Uher J. (80. Majer J.), Trecha J., Plášek V. (65. Čaňo P.), Mudrák P., Miškář V., Maršálek M., Křeháček M., Janků M. (89. Čaňo L.), Janků D., Čaňo D. (82. Smítal J.)
Trenér: Josef Havlík

St. Hrozenkov: Duchoň O. - Škriečka J., Lebánek L. (86. Breznický P.), Lacina K., Keňo T. (46. Zigo M.), Juriga V., Janíček P., Husařík M., Breznický R., Blaho T., Havier J (76. Husařík R.)
Trenér: Václav Juriga
16.05.2014 16:23:35
12. 4. 2021 20:15
ČUS: Ve zkratce bylo mediálně prezentováno uvolnění na šest dvojic sportujících na otevřeném sportovišti s rozestupy, a dvě sportující osoby na vnitřních sportovištích.
Jakmile bude zveřejněn oficiální text s podmínkami v úplném znění, urychleně připravíme a zveřejníme na webu ČUS výkladové stanovisko.

Poslední aktualizace: 12. 4. 2021; 20:15 | Copyright © | 2007-2021 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox