XVI. kolo: Derby v Bánově rozhodl Josef Smítal

XVI. kolo Okresního přeboru

Zápas: FC Bánov vs. TJ Sokol Březová  1:2 (0:1)

V Bánově se od začátku hrálo rychlé bojovné utkání. Zpočátku se spoustou nepřesností, ale v 7. minutě domácí Horňák z přímého volného kopu ze vzdálenosti 20 metrů nechytatelnou střelou otevřel skóre, 1:0. V prvním poločase byl domácí tým lepší a zaslouženě vedl.

Ve druhém poločase, hned ve 48. minutě po přímém volném kopu, usměrnil míč do domácí brány Šmíd a vyrovnal tak na 1:1. Od té doby byli hosté lepším týmem, hrozili hlavně rychlými protiútoky. V 71. minutě Pomajbík vyškolil domácí obranu, přihrál Smítalovi a pro něj nebyl problém rozvlnit síť za gólmanem, 1:2. Hosté se uchýlili k taktice zdržování hry, takže ta byla nastavena o devět minut. V 92. minutě mohl domácí Mošuta po rohovém kopu hlavou srovnat, ale jeho pokus o půl metru minul prázdnou bránu. V 93. minutě kapitán hostí Uher trefil tyč a v 95. minutě měl šanci Pomajbík, ale gólman vše zlikvidoval.

Nejlepší hráči: Pavel Horňák – David Pomajbík

Branky:  7. Horňák P. - 48. Šmíd M., 71. Smítal Jo.

ŽK:  36. Machalík D., 75. Mahdal D. - 33. Vojtek J., 63. Janků D., 84. Přibyl M.

AR2: Břetislav Polanský (laik)

Bánov: Polanský T. - Velecký R., Mušuta M., Münster T., Machalík D. (72. Bobek P.) - Mahdalíček P., Mahdalíček J. (51. Polanský L.), Mahdal L., Mahdal D. - Horňák P., Guryča R.

Březová: Burda M. - Janků D., Křeháček M., Vojtek J., Uher J. - Chovanec D. (60. Smítal Ja.), Šmíd M., Čaňo P., Smítal Jo. - Pomajbík D., Laga D. (83. Přibyl M.)
A-tým - PÁ 17:30, sraz v kabinách 17:15

Poslední aktualizace: 18. 06. 2019; 18:20 | Copyright © | 2007-2019 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox