XV. kolo: Vydřené tři body s Havřicemi

XV. kolo Okresního přeboru, sezóna 2021/22:

Zápas:  TJ Sokol Březová vs. TJ Tatran Havřice  3:2 (0:1)

Josef Janků, sekretář Březové: „Zápas rozhodla fyzická kondice. Na klucích bylo vidět, že tři měsíce poctivě trénují v patnácti lidech, kdežto Havřice ve druhém poločase začaly odpadat, chyběla jim kondici. Hosté spoléhali hlavně na útočníka Tomáše Rachůnka, což byl jejich nejlepší hráč. Kromě branek si vytvořili ještě nějaké další šance, ale v našem týmu se zase zadařilo Pomajbíkovi. Obrat ale nastartoval Čaňo parádní ranou z trestného kopu přes zeď do šibenice. Byl to krásný ligový gól. Pomajbík pak předvedl něco podobného co Havlík ze Slovácka v sobotním zápase s Olomoucí. V rohu šestnáctky se otočil a mířil taky skoro do šibenice. V závěru se k nám přiklonilo i štěstí, ale aktivní hrou jsme mu šli naproti. Havřice v prvním poločase vytěžily z mimina maximum. Ve druhé půli daly po nedorozumění v naší obraně na 2:0, když se po centru zprava prosadil neprokrytý hráč hlavou. Chápu, že jsou hosté zklamaní, vedli a měli minimálně na bod, ale jsme to poctivou prací i se štěstím zvládli.“

Pavel Slavíček, trenér Havřic: „Zápas byl vyrovnaný. Oba týmy měly nějaké šance. My jsme vedli 2:0 a ještě nám rozhodčí po teči a ofsajdu, který se řešil asi tři minuty, neuznal třetí branku. Jinak jsme klidně už po první půli mohli vést 2:0. Druhou branku jsme ale přidali hned po změně stran. Bohužel jsme o přestávce museli vystřídat beka Maršálka, který nám držel celou obranu, a sestavu museli přeházet. Březová snížila z trestného kopu na 2:1. Domácí ožili, chvilku měli tlak a po dlouhém autu srovnali na 2:2, když Pomajbík odražený balon napálil do sítě. Pak stejný hráč dostal hezkou přihrávku a z voleje se krásně trefil skoro do šibenice. Myslím, že jsme alespoň na bod měli. Vyrovnat mohl Rachůnek, který šel sám na brankáře, ale minul.“
Zdroj: Slovacky.denik.cz
Branky:  59. Čaňo P. II, 66. a 88. Pomajbík D. - 39. Bania J., 47. Hostýnek T.

ŽK:  79. Čaňo P. II (Březová)

ČK:  bez ČK

Datum utkání:  3. 4. 2022

Čas výkopu: 15:00

Hlavní rozhodčí:
Roman Bednář (Uherské Hradiště)

AR1: Martin Fišera (Uherské Hradiště)

AR2: Josef Zámečník (Slavkov)

Březová: Bruštík D. - Uher J., Habánik P., Čaňo P. II, Machálek J. - Janků D., Smítal Jo., Pleva T., Chovanec D. (80. Uher L.) - Pomajbík D., Trúnek P.

Havřice: Rachůnek T. - Franc Z., Bania M., Maršálek M. (46. Rezek J.), Buráň R. - Durďák V., Rachůnek M., Hostýnek T., Bania J. - Oharek L. (80. Kubiš F.), Rachůnek T.
19.04.2022 14:25:17
19.6.2022 v 15:00:
Záhorovice vs. TJB
XXVI. kolo Okresního přeboru
Stadion: Záhorovice
A-tým - PÁ v 17:30
Žáci - PO, ST v 16:00
Přípravka - ÚT, ČT v 16:00

Poslední aktualizace: 21. 06. 2022; 18:15 | Copyright © | 2007-2022 TJ Sokol Březová z.s. | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox