tjbrezova-znak_tmavy podklad_01.jpg

Oficiální stránky fotbalového klubu TJ Sokol Březová

XV. kolo: Úvodní zápas jara rozhodl jediným gólem Dominik Janků

TJ Sokol Březová vs. TJ Sušice 1:0 (0:0)

V prvním jarním utkání na sebe narazily celky z opačných pólů tabulky. Postavení v tabulce napovídalo, že zápas bude mít jednoznačný průběh. Nakonec se z těsného vítězství radovali domácí, když rozhodl v 71. minutě po standardní situaci Dominik Janků.
První poločas patřil jednoznačně domácímu týmu, který od prvních minut dobýval branku Lašáka, ale neúspěšně. V 15. minutě přestřelil branku z malého vápna domácí Janků. Ve 34. minutě vystřelil Trecha a střela se odrazila od břevna a o minutu později ho napodobil Janků, který trefil jen tyč.  Do kabin se šlo tedy za stavu 0:0.

Druhý poločas začali náporem hosté, ale zuby si vylámali na dobře chytajícím brankáři domácích. Největší příležitost měl hostující Jurča, ale z dobré pozice nastřelil tyč. Po hodině hry převzali otěže zápasu opět domácí a vytvářeli si slibné střelecké příležitosti, ale bez úspěchu. Rozhodnutí celého zápasu padlo až v 71. minutě, když si na centrovaný míč naskočil Dominik Janků a hlavou vstřelil vítězný gól domácích.  Domácí si již vítězství pohlídali.

Nejlepší hráči: Dominik Janků - Vjačeslav Šur

Branky: 71. Janků D.

ŽK: 89. Čaňo D. – 80. Jurča A., 89. Hejda A.

ČK: bez ČK

Datum utkání:  2. 4. 2017

Čas výkopu: 15:00

Diváci:  141

Stadion: Na Zelničkách, Březová

Hlavní rozhodčí: Tureček Tomáš (Horní Němčí)

AR1: Zámečník Josef (Slavkov)

AR2: Janků Josef (laik)

Sestavy:

Březová: Bruštík D. – Čaňo T., Uher J., Šuránek D., Čaňo D. – Frühauf P. (90. Majer J.) – Ševčík P. (85. Matějíček P.), Smítal J., Pomajbík D., Trecha J. – Janků D. (73. Čaňo P.)

Sušice: Lašák Z. – Šur V., Šlechta J. (63. Rozum R.), Novák M. (58. Omachlík D.), Mikulík M. – Mikulík M., Ludvíček M., Hejda M., Hejda A. – Fojtášek V., Buřil Z. (46. Jurča A.)
Autor: pal

 
06.04.2017 17:11:28
Pavel Čaňo
19.6.2022 v 15:00:
Záhorovice vs. TJB
5:4 (3:2)
XXVI. kolo Okresního přeboru
Stadion: Záhorovice
A-tým - PÁ v 17:30
Žáci - PO, ST v 16:00
Přípravka - ÚT, ČT v 16:00

 

Poslední aktualizace: 21. 06. 2022; 18:15 | Copyright © | 2007-2022 TJ Sokol Březová z.s. | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one