tjbrezova-znak_tmavy podklad_01.jpg

Oficiální stránky fotbalového klubu TJ Sokol Březová

XV. kolo: Na úvod vydřené vítězství

Na úvod vydřené vítězství

V úvodním zápase jarních odvet jsme přivítali mužstvo z pohraničí - TJ Žítková. Měl to být jednoznačný zápas, ale ku podivu všech nebyl. Domácí tým předvedl nejhorší výkon ve srovnání s jarní přípravou. Dlouho to vypadalo, že se oba týmy rozloučí remizou. Nakonec se k nám však štěstí neobrátilo zády a zápas rozhodl náhradní brankař - Jakub Majer!

4.4.2011  22:30  BŘEZOVÁ

Do úvodu vstoupily obě mužstva natěšené a po odehraných přípravných zápasů se hrálo zase o body do tabulky. Hosté hráli pomalý fotbal, nikam nespěchali a domácí se ke hře hostům přizpůsobili. Do první šance se dostal Janků, ale jeho střela se mezi tyče nevešla. Hrálo se většinou ve středu pole hřiště a obě mužstva hrála na brejky. Po půlhodině hry mohli jít hosté do vedení, kdy dostal přesný pas Hodulík, ale domácí brankář Bruštík nás podržel. Na druhé straně domácí žádné šance neměli, a tak se šlo do kabin za stavu 0-0.

Druhý poločas se podobal tomu prvnímu. Oba týmy se sice zlepšily, vytvořily si více šancí. Tu největší spálil po hodině hry hostující Krovina, který ale z malého vápna míč do branky nedostal. Domácí mohli jít do vedení v 70.min. z rohového kopu, ale Ševčík trefil jen boční síť. Rozhodující okamžik nastal v 73.min., kdy se nechal vyloučit hostující Šebeň a zápas pro něj skončil. Domácí svým závěrečným náporem hosty zatlačili a těžili z toho v 84.min., kdy centrovaný míč tečoval Jakub Majer a hostující brankář Janků neměl žádnou šanci, 1-0. Domácí si své vítězství pohlídali, ale nadřeli se na něj více, nežli chtěli.

Pozvánka na příští kolo

V příštím kole zajíždíme do Uherského Brodu, kde sehrajeme XVI. kolo ZT sk. B. Zápas začíná v neděli 10.4.2011 již v 10:30hod.!!! Hlavní rozhodčí je Kubíček Michal z Uherského Hradiště.

04.04.2011 22:34:15
Pavel Čaňo
19.6.2022 v 15:00:
Záhorovice vs. TJB
5:4 (3:2)
XXVI. kolo Okresního přeboru
Stadion: Záhorovice
A-tým - PÁ v 17:30
Žáci - PO, ST v 16:00
Přípravka - ÚT, ČT v 16:00

 

Poslední aktualizace: 21. 06. 2022; 18:15 | Copyright © | 2007-2022 TJ Sokol Březová z.s. | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one