XV. kolo: DDK: Janků zkompletoval hattrick

XV. kolo Okresní soutěže sk. B
Zápas: TJ Sokol Březová vs. TJ Pitín  6:0 (3:0)

Domácí začali zápas obrovským náporem a již ve 3. minutě střelou k tyči otevřel skóre domácí Vojtek. I v dalších minutách byli domácí lepším mužstvem a ve 22. minutě po hrubé chybě brankáře hostů zvyšoval na 2:0 Janků. Na další gól se čekalo do 36. minuty, kdy po další chybě hostujícího mužstva zvyšoval na 3:0 Janků. Hosté měli jednu vyloženou šanci a to ve 37. minutě, ale domácí gólman ji zlikvidoval.

Ve druhém poločase domácí jasně přehráli hosty a v 51. minutě to již bylo 4:0 zásluhou Janků, který zkompletoval hattrick. V 75. minutě Smítal zvyšoval na 5:0. Poslední gól vstřelil v 78. minutě Vojtek. Domácí vyhráli zaslouženě 6:0.

Nejlepší hráči:  Michal Janků – Michal Voda
Branky:  22., 36. a 51. Janků M., 3. a 78 Vojtek J., 75. Smítal Jo.
ŽK:  bez ŽK

Datum utkání:  1. 5. 2016
Čas výkopu: 16:30
Diváci:  130

Hlavní rozhodčí: Zámečník Josef (Slavkov)
AR1: Janků Josef (laik)
AR2: Berčík Pavel (laik)

Březová: Bruštík D. - Křeháček M. - Uher J., Trecha J., Čaňo D. - Hanák T. (70. Majer J.), Čaňo P. (83. Moravčík D.), Vojtek J. (86. Matějíček P.), Smítal Jo. - Pomajbík D., Janků M.

Pitín: Berčík P. - Voda M., Trllo Z., Staněk Š., Schäffer P. - Mlček T., Kozubík A., Domorád P., Divila J. - Bor B., Savara A. (65. Holík K.)
V. kolo Okresního přeboru

Poslední aktualizace: 14. 9. 2020; 19:50 | Copyright © | 2007-2020 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox