XIX. kolo: Zápas o třetí místo vyzněl lépe pro O. N. Ves

XIX. kolo Okresního přeboru

Zápas: TJ Sokol Březová vs. FK Ostrožská Nová Ves  1:3 (0:1)

Od úvodních minut se hrálo velmi útočně laděné utkání nahoru dolů. Více ze hry měli domácí hráči, avšak skóre utkání otevřel ve 22. minutě Jurásek z pokutového kopu po ruce Uhra, 0:1. Domácí se tlačili za vyrovnáním, ale šance Pomajbíka či Smítala skončily mimo tři tyče nebo na brankáři Bočkovi. V poslední minutě prvního poločasu nešťastně přihlehl protihráče Hůsek a domácí kopali penaltu, Lagův pokus však vystihl skvěle Boček a hosté tak v poločase vedli.

Hráči Březové ve druhém poločase dominovali, ale další branku přidal v 57. minutě nenápadnou střelou Pavel Lorenc, 0:2. Domácí se stále snažili, ale hostující branka byla pro ně zakletá. V 74. minutě se opět radovali hosté, když parádní individuální akci předvedl Martin Zálešák, 0:3. V 75. minutě mohl s rychlou odpovědí přispěchat Pomajbík, ale i jeho pokutový kop skvěle zneškodnil Boček. Domácí se dočkali až v 85. minutě, když třetí pokutový kop proměnil Šmíd.

Nejlepší hráči:  Martin Šmíd - Aleš Boček
Branky:  82. Šmíd M. (z pen.) - 22. (z pen.) Jurásek J., 57. Lorenc P., 74. Zálešák M.

Info:  Ve 45. min. nedal Laga D. (Březová) penaltu, v 75. min. nedal Pomajbík D. (Březová) penaltu.

ŽK:  11. Čaňo P., 11. Čaňo D., 22. Uher J., 40. Laga D., 42. Janků D. - 11. Lorenc P., 34. Píštěk M.

AR2: Marek Kreisl (laik)

Březová: Brhel L. - Křeháček M., Janků D., Ševčík T. (70. Chovanec D.), Čaňo D. - Laga D. (78. Přibyl M.), Šmíd M., Čaňo P., Uher J. - Pomajbík D., Smítal Jo.

O. N. Ves: Boček A. - Zálešák M., Voráč M., Ťok J., Szabo M. - Píštěk M., Lorenc T. (80. Pěnčík V.), Lorenc P. (61. Kreisl R.), Kreisl D. (46. Szabo T.) - Jurásek J. (88. Zálešák R.), Hůsek J.
A-tým - PÁ 17:30, sraz v kabinách 17:15

Poslední aktualizace: 15. 10. 2019; 18:55 | Copyright © | 2007-2019 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox