XIX. kolo: Z Polešovic odjíždíme s půltuctem branek

XIX. kolo Okresního přeboru
Zápas: 1. FC Polešovice vs. TJ Sokol Březová  6:3 (5:2)

Domácí vletěli do utkání jako uragán a již v první minutě se ujali vedení, když Martin Černoch umístil míč do branky. V 8. minutě tentýž hráč hlavou po rohu navýšil na 2:0. V 25. minutě z dálky k tyči krásnou střelou zakončil do branky Tomáš Fantura. Ve 30. minutě se hosté dočkali a snížili na 3:1 střelou z dálky doprostřed branky Davidem Pomajbíkem. Ve 32. minutě po pěkném centru na levou stranu se sám Matěj Kubiš objevil v pokutovém území a zvýšil na 4:1. Ve 40. minutě opět Tomáš Fantura proběhl sám přes brankáře a zvýšil na 5:1. Ve 42. minutě David Pomajbík pěknou střelou z boku snížil na 5:2.

V 63. minutě, po zmatku v pokutovém území hostů, navýšil svým hattrickem na 6:2 Tomáš Fantura. V 67. minutě byl vyloučen po druhé žluté kartě hostující Pavel Čaňo. V 83. minutě snížil Josef Vojtek na 6:3 po hrubé chybě domácího brankáře. Utkání bylo velmi bojovné.

Nejlepší hráči: Tomáš Fantura – David Pomajbík

Branky:  25., 40. a 63. Fantura T., 1. a 8. Černoch M., 32. Kubiš M. – 30. a 42. Pomajbík D., 83. Vojtek J.

ŽK:  70. Černoch M. – 11. a 67. Čaňo P., 39. Čaňo D., 53. Bruštík D.

ČK: 67. Čaňo P. (Březová)

Datum utkání:  29. 4. 2018

Čas výkopu: 16:30

Diváci:  120

Stadion: Polešovice

Hlavní rozhodčí: Josef Chramcov (Uherské Hradiště)

AR1: Jan Martinák (Uherské Hradiště)

AR2: Jaroslav Bednařík (laik)

Polešovice: Vaculík Jakub – Vaculík Jan, Svoboda O. (65. Juřena O.), Stašek O. (80. Tringela J.), Stašek J. (80. Bernatík T.) – Martykán M., Kubiš M., Kala M., Fantura T. – Černoch M. (75. Hasoň D.), Běhávka J.

Březová: Bruštík D. – Trecha J., Uher J., Ševčík T. (70. Smítal Ja.), Čaňo D. – Smítal Jo., Čaňo P., Borýsek V. (46. Miškář V.), Kejkrt D. (75. Majer J.) – Pomajbík D., Vojtek J.
V. kolo Okresního přeboru

Poslední aktualizace: 14. 9. 2020; 19:50 | Copyright © | 2007-2020 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox