tjbrezova-znak_tmavy podklad_01.jpg

Oficiální stránky fotbalového klubu TJ Sokol Březová

XIX. kolo: Druhý zápas bez bodu

Druhý zápas po sobě bez bodu

Na Březovské fotbalisty se lepí smůla. Již druhý zápas po sobě nevyhráli. V minulém kole podlehli posledním Rudicím 1-0, ikdyž si tým vytvořil několik jasných šancí. V tomhle kole podlehli dokonce doma Suché Lozi vysoko 4-1, a opět tým neproměnil jasné šance.

BŘEZOVÁ 2.5.2011 22:00

Domácí hráči vstoupili do zápasu s cílem odčinit nezdar z Rudic a tak začali aktivně. Do první šance se dostal Čaňo, ale míč mu nesedl na kopačku. Naopak na druhé straně byl v 9.min. hostující hráč úspěšnější a poslal hosty do vedení. Branku vstřelil Kliment, který využil hrubky obrany, 0-1. Domácí, ale nepolevili a začali s podporou větru dobývat hostující bránu, ale Janků ani Čaňo z malého vápna nedali. Ani Plášek bránu netrefil… Naopak ve 42.min. udeřili opět hosté, kdy hosté přečíslili domácí hráče a Vítek nekompromisně zavěsil k levé tyči Bruštíkovi brány, 0-2. V poločase tak vedli hosté překvapivě 2:0.

Druhý poločas začal obdobně jako ten první. Domácí na svého soupeře vletěli, ale hostujícímu týmu stačilo tak málo. V 50.min. kopali rohový kop, na který nejvýše vyskočil Vítek, který zvyšuje již na 3:0. Domácím se podařilo vstřelit kontaktní gol v 60.min., kdy z levé strany utekl Janků, nacentroval míč do šestnáctky, který tečoval do brány Majer, 1-3. Domácí svého soupeře „uzamkli" na jeho půlce a hosté statečně vzdorovali. Poslední jiskřičku naděje „uťal" M. Uher, který ve vápně fauloval Vítka a sám postižený pokutový kop proměnil a zkompletoval tak svůj hattrick, 1-4. Zápas se již v dohrál v poklidu a hosté si z Březové odvezli překvapivě, ale nakonec zasloužené tři body.

Pozvánka na příští kolo

V příštím kole zajíždíme na horkou půdu do Dolního Němčí, kde sehrajeme zápas s místní zálohou. Zápas se hraje již v sobotu 7.5.2011 v 16:30. Hlavní rozhodčí byl delegován Volodymyr Korolovych z Bánova.

02.05.2011 21:56:23
Pavel Čaňo
19.6.2022 v 15:00:
Záhorovice vs. TJB
5:4 (3:2)
XXVI. kolo Okresního přeboru
Stadion: Záhorovice
A-tým - PÁ v 17:30
Žáci - PO, ST v 16:00
Přípravka - ÚT, ČT v 16:00

 

Poslední aktualizace: 21. 06. 2022; 18:15 | Copyright © | 2007-2022 TJ Sokol Březová z.s. | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one