XIX. kolo: Derby s Bánovem skončilo nerozhodně

Zápas: TJ Sokol Březová vs. FC Bánov  2:2 (1:2)

Po úvodním oťukávání se první z gólu radovali hosté, kdy precizní přihrávku Helebranda zužitkoval Skočovský, 0:1. Hosté opět udeřili o tři minuty později, kdy ve vápně propadl míč k hostujícímu Helebrandovi, který nechytatelným bodlem zvýšil na 0:2. Domácí odpověděli ve 23. minutě, kdy centr z levé strany přetavil v gól domácí Ševčík. Ve 41. minutě mohli domácí vyrovnat, ale krásná střela Pomajbíka skončila na břevně.

V 54. minutě se již domácí radovali z vyrovnání, kdy dlouhý aut domácího Jankůje skončil až v brance, ovšem míč nikdo netečoval, takže následoval odkop od branky. V 57. minutě se již skóre měnilo, když se přímo z rohu prosadil Uher. Ve velmi kvalitním utkání před početnou diváckou návštěvou skončilo derby zaslouženou remízou.

Nejlepší hráči: Josef Uher - Martin Helebrand
Zdroj: idobryden.cz

Branky:  23. Ševčík P., 57. Uher J. - 16. Skočovský D., 19. Helebrand M.

ŽK:  bez ŽK

ČK: bez ČK

Datum utkání:  30. 4. 2017

Čas výkopu: 15:00

Hlavní rozhodčí: Pavel Bartoň (Buchlovice)

AR1: Janků Josef (laik)

AR2: Břetislav Polanský (laik)

Březová: Bruštík D. - Uher J., Trecha J., Ševčík T. (60. Šuránek D.), Ševčík P. (89. Matějíček P.), Smítal J., Pomajbík D., Miškář V., Janků M., Janků D., Frühauf P.

Bánov: Polanský T. - Suchánek P., Skočovský D., Polanský L., Mahdalíček P., Mahdal D., Kejkrt D., Horňák P. (13. Polášek M.), Helebrand M., Guryča R., Čaňo L.
15.05.2017 20:42:57
12. 4. 2021 20:15
ČUS: Ve zkratce bylo mediálně prezentováno uvolnění na šest dvojic sportujících na otevřeném sportovišti s rozestupy, a dvě sportující osoby na vnitřních sportovištích.
Jakmile bude zveřejněn oficiální text s podmínkami v úplném znění, urychleně připravíme a zveřejníme na webu ČUS výkladové stanovisko.

Poslední aktualizace: 12. 4. 2021; 20:15 | Copyright © | 2007-2021 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox