XIX. kolo: Babice si odvezly čtyřbrankový příděl

XIX. kolo Okresního přeboru, sezóna 2021/22:

Zápas:  TJ Sokol Březová vs. FK Babice  4:0 (2:0)

Dominik Janků, kapitán Březové: „Výsledek neodpovídá dění na hřišti. Průběh byl vyrovnanější než napovídá výsledek. My jsme ale měli větší vůli a hlad po vítězství. Soupeře jsme až na nějaké střely z dálky k vážnějšímu ohrožené branky nepustili. Byla to spíš bitva o střed hřiště. My jsme byli nebezpečnější, produktivnější. Nejprve se po standardce trefil Habánik, pak se po individuální akci prosadil Trúnek. Jinak jsme tam měli ještě pár nedotažených akcí, které skončily na docela dobře chytajícím hostujícím brankáři. Babice to nevzdaly a po přestávce hrály více dopředu. Hrály ale jenom po vápno, vyložené šance neměly. My jsme po individuálních průnicích přidali další dvě branky a vyhráli 4:0. Jsme rádi, že jsme to takto zvládli, protože všichni věděli, o co hraje. Nastoupili jsme v nejsilnějším možném složení.“

Milan Válek, záložník Babic: „Na katastrofálním terénu, který více vyhovoval domácí, jsme dostali první gól v patnáct minutě ze standardky. Domácí se uklidnili. My jsme v prvním poločase nehráli vůbec dobře a nedostávali se do žádných šancí. Oboustranně se jenom nakopávaly balony dopředu. Pro diváky to byl neatraktivní fotbal. My jsme se kombinační hrou na těžkém terénu moc neprosazovali, od nás to bylo fakt špatné a do přestávky jsme dostali ještě druhý gól. Do druhého poločasu jsme ale vstoupili poměrně dobře. Snažili jsme se hrát a byli lepší, ale bohužel jenom po šestnáctku. Za celý zápas jsme si nevytvořili vyloženou šanci. Bylo to o kontaktním gólu. Jelikož jsme jej nedali, soupeř nás potom z brejku potrestal a bylo po zápase. Na konci jsme dostali ještě jeden gól. Z naší strany to nebylo povedené utkání. Prohospodařili jsme hlavně první poločas. Na góly se nadřeme, navíc laciné dostáváme. Výsledek 4:0 neodpovídá tomu, co na hřišti bylo. Musíme ale přidat. Chyběl nám trenér Stýskal, jinak jsme postrádali jenom dva hráče. Soupeř ani terén nám nesedli.“
Zdroj: slovacky.denik.cz
Branky:  15. a 89. Habánik P., 41. a 73. Trúnek P.

ŽK:  53. Habánik P., 77. Pleva T., 81. Pomajbík D. - 44. Maňásek M.

ČK:  bez ČK

Datum utkání:  1. 5. 2022

Čas výkopu: 15:00

Hlavní rozhodčí:
Denis Fridrich (Uherské Hradiště)

AR1: Josef Janků (laik)

AR2: Zdeněk Ondryáš (laik)

Březová: Bruštík D. - Čaňo P. II (87. Matějíček P.), Habánik P., Janků D. (83. Machálek J.), Holboj M. - Uher L. (33. Bruštík B.), Trúnek P., Pleva T., Smítal Jo. - Pomajbík D. (83. Šmíd M.), Uher J. (87. Chovanec D.)

Babice: Harásek M. - Hořínka T., Horsák D., Litoš F., Maňásek M. (50. Chybík R.) - Gabriel P., Horníček E., Válek M. (17. Hudec M.), Horsák A. - Litoš A., Liška J.
02.05.2022 18:07:56
21.5.2022 v 16:30:
Nezdenice vs. TJB
XXII. kolo Okresního přeboru
Stadion: Nezdenice
15.5.2022 v 15:00:
TJB vs. Prakšice
XXI. kolo Okresního přeboru
A-tým - PÁ v 17:30
Žáci - PO, ST v 16:00
Přípravka - ÚT, ČT v 16:00

Poslední aktualizace: 16. 05. 2022; 19:45 | Copyright © | 2007-2022 TJ Sokol Březová z.s. | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox