XIV. kolo: Žítková obrala hosty z Březové o první jarní body

XIV. kolo Okresní soutěže sk. B
Zápas: FC Sáva Žítková vs. TJ Sokol Březová  1:1 (0:1)

Domácí ze Žítkové byli od prvních minut vyrovnaným soupeřem vedoucímu celku a v 15. minutě měli i větší šanci než hosté, kdy Krovina střílel z malého vápna těsně vedle. Od té chvíle se hra vyrovnala, útoky se střídaly na obou stranách, ale hosté si ve 25. minutě ťukli míč mezi sebou, k míči se dostal Pomajbík a střelou pod břevno otevřel skóre. Od té chvíle byla hra vyrovnaná a ani jedno z mužstev si nevytvořilo další šance.

Ve druhém poločase domácí opět tlačili hosty z Březové a dočkali se vyrovnání v 55. minutě, kdy byl sražen v pokutovém území Krovina a ten samý hráč z pokutového kopu vyrovnal. Zbytek utkání byl velmi vyrovnaný z obou dvou stran a samý hráč z pokutového kopu vyrovnal. Zbytek utkání byl velmi vyrovnaný z obou dvou stran a hostům se nedařily střeli ani z blízka ani z dálky, a proto si domácí remízový výsledek ubránili.

Nejlepší hráči: Zdeněk Krovina – Michal Janků
Branky:  55. Krovina (z pen.) - 25. Pomajbík D.
ŽK:  12. Samák A., 26. Gálik M. - 35. Janků M.

Datum utkání:  24. 4. 2016
Čas výkopu: 14:00
Diváci:  70
Stadion: Žítková

Hlavní rozhodčí: Mahdal Václav (Bystřice pod Lopeníkem)
AR1: Lebánek Vladimír (laik)
AR2: Janků Josef (laik)

Žítková: Šedivý M. - Samák A., Pollák M., Lebánek M., Krovina Z. (86. Janků J.) - Hrubý M. (65. Krajčovič V.), Hargaš M., Gálik M. - Coník B. (70. Čejka D.), Bulko P. (80. Panák M.), Bulejko V.

Březová: Bruštík D. - Křeháček M. - Uher J., Trecha J., Miškář J. - Hanák T. (75. Ševčík T.), Čaňo P. (73. Čaňo D.), Vojtek J., Smítal Jo. (86. Majer J.) - Pomajbík D., Janků M.
V. kolo Okresního přeboru

Poslední aktualizace: 14. 9. 2020; 19:50 | Copyright © | 2007-2020 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox