XIV. kolo: Ze Slavkova odjíždíme s prázdnou

XIV. kolo Okresního přeboru

Zápas: TJ Sokol Slavkov vs. TJ Sokol Březová  3:1 (3:1)

Začátek utkání vyšel lépe domácím, kteří v 6. minutě kopali roh. Na centr si naběhl Habarta a hlavou otevřel skóre utkání. Ve 22. minutě byl v pokutovém území hostů faulován domácí Bukvic. Nařízený pokutový kop se štěstím nadvakrát proměnil Janků. Ve 39. minutě hostující Pomajbík hlavou snížil na 2:1. O minutu později se z dvaceti metrů trefil krásnou střelou domácí Janků a upravil na poločasových 3:1

Ve druhé půli měli více ze hry hosté. V 77. minutě šel hostující Pomajbík sám na domácího gólmana, ale trefil pouze tyč. Diváci se žádné branky nedočkali, proto platil výsledek stanovený už v prvním poločase.

Nejlepší hráči:  Michal Janků - David Pomajbík
Branky:  6. Habarta J., 23. z pen. a 40. Janků M. - 39. Pomajbík D.

AR2: Denis Fridrich (Jarošov)

Delegát utkání: František Franěk (Uherský Brod)

Slavkov: Pochylý P. - Šimek P., Sedlář A., Michalec J., Maštalíř J. (76. Gregor M.) - Jankůj M., Janků M., Halík J. (85. Končitík M.), Habarta J. - Bukvic M., Pěrka D. (68. Mančík M.)

Březová: Burda M. - Uher J., Křeháček M., Trecha J., Čaňo D. - Chovanec D. (63. Ševčík T.), Čaňo P., Šmíd M. (69. Smítal Ja.), Smítal Jo. - Pomajbík D., Laga D.
A-tým - PÁ 17:30, sraz v kabinách 17:15

Poslední aktualizace: 18. 06. 2019; 18:20 | Copyright © | 2007-2019 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox