XIV. kolo: Ze Sadů vezeme cenný bod

XIV. kolo Okresního přeboru, sezóna 2021/22:

Zápas:  FC Slovácko C vs. TJ Sokol Březová  0:0

Ladislav Pochylý, trenér Slovácka C: „Remíza odpovídá dění na hřišti. Utkání bylo poměrně vyrovnané. V prvním poločase nás podržel brankář David Velich, který zneškodnil soupeři penaltu a hned vzápětí hosté nastřelili tyčku. My můžeme litovat hlavně neproměněných šancí hráč Pitra a střídajícího Maniatise. Celkově to byl bojovný fotbal s pár šancemi. My jsme v zimě přivedli Jakuba Prachmana ze Starého Města, kvůli disciplinárnímu trestu nehráli naši stěžejní hráči Patrik Šilhavý a Radek Blažek.“

Pavel Čaňo, ekonomický manažer Březové: „Do zápasu vstoupili lépe domácí, kteří byli aktivnější i kombinačně zdatnější, ale žádnou vyloženou šanci si nevytvořili. Důležitý moment přišel kolem třicáté minuty, kdy faulovaný Pomajbík neproměnil pokutový kop. Domácí brankář vystihl směr střely a bravurně ji chytil. Vzápětí jsme měli další protiútok, po kterém Smítal nastřelil tyčku. Zbytek prvního poločasu se dohrál bez šancí. Ve druhé půli se oba týmy soustředily na pozornou obranu, spoléhaly jenom na brejky. Bylo to o tom, kdo dá první gól, tak vyhraje. Domácí postupně docházely síly, ale nijak jsme toho nevyužili. Na to, že to bylo první utkání po zimě, úroveň byla oboustranně dobrá. S bodem jsme spokojení. V boji o záchranu má pro nás velkou cenu. Vždyť v Sadech dost horká půda a často se tam nevyhrává. K remíze nám pomohli i všichni tři noví Slováci.“
Zdroj: slovacky.denik.cz
Branky:  ---

ŽK:  25. Prachman J. - 10. Holboj M., 37. Trúnek P.

ČK:  bez ČK

Datum utkání:  27. 3. 2022

Čas výkopu: 15:00

Stadion: Sady, Uherské Hradiště

Hlavní rozhodčí:
Denis Fridrich (Uherské Hradiště)

AR1: Jaroslav Vacula (Uherské Hradiště)

AR2: Josef Janků (laik)

Slovácko C: Velich D. - Vagdal R., Šišák V., Prachman J., Zatloukal M. - Pitr L., Balaštík A., Mazáč J. (77. Holinka T.), Perútka O. (34. Maniatis T.) - Gabriš Š., Tvrdoň J. (85. Paška O.)

Březová: Bruštík D. - Uher J., Habánik P., Čaňo P. II, Holboj M. (89. Miškář V.) - Uher L. (73. Trecha J.), Smítal Jo., Pleva T., Chovanec D. (60. Čaňo P. I) - Pomajbík D., Trúnek P.
19.04.2022 14:25:07
21.5.2022 v 16:30:
Nezdenice vs. TJB
XXII. kolo Okresního přeboru
Stadion: Nezdenice
15.5.2022 v 15:00:
TJB vs. Prakšice
XXI. kolo Okresního přeboru
A-tým - PÁ v 17:30
Žáci - PO, ST v 16:00
Přípravka - ÚT, ČT v 16:00

Poslední aktualizace: 16. 05. 2022; 19:45 | Copyright © | 2007-2022 TJ Sokol Březová z.s. | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox