XIV. kolo: Zápas rozhodla jediná branka

Utkání začali lépe domácí. V 5. Minutě se dostal k míči Janků, branku ovšem přestřelil. Domácí svůj tlak zvyšovali a odměnou jim byla úvodní, a jak se nakonec ukázalo, také jediná branka utkání, o kterou se zasloužil Dominik Janků. Hosté mohli srovnat pět minut před půlkou, ale trestný kop Michalčíka skončil nad horní tyčí.
I v druhé půli byli domácí aktivnější, jejich akce ovšem převážně končili na pozorném brankáři hostí Vítovi Struhelkovi. Domácí si v tomto utkání body plně zasloužili.

Nejlepší hráči: Dominik Janků – Vít Struhelka
Zdroj: idobryden.cz

Branky: 21. Janků D.
ŽK: 82. Mudrák P. – 17. Kočí Z., 25. Beníček B.
Rozhodčí: Strapina Miroslav - Josef Janků (laik), Šabršula Viktor (laik).

Březová: Bruštík D. – Křeháček M. – Miškář V., Mudrák P., Maršálek M. – Uher J., Trecha J., Janků D., Čaňo D. (73. Čaňo P.) - Plášek V. (88. Smítal J.), Janků M.
Trenér: Ladislav Kalina.

Záhorovice: Struhelka V. – Vladár J., Polanský I. (55. Kubica D.), Kročil T., Kočí Z. – Klesnil L., Hamšík Z., Grunděl J. (28. Ondrušek D.) - Dvořák P., Beníček B., Michalčík R.
Trenér: Miroslav Andrlík
29.04.2014 19:17:47

Poslední aktualizace: 18. 10. 2020; 11:45 | Copyright © | 2007-2020 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox