XIV. kolo: Předehrávka jarního kola: Remízu zachránil v nastaveném čase Majer

XIV. kolo Okresního přeboru

Zápas: FK Uherský Ostroh vs. TJ Sokol Březová 3:3 (2:2)

Utkání v Ostrohu mělo náboj už od prvních minut a útočná šance na jedné straně střídala šanci na straně druhé. Jako první se do listiny střelců dostali hosté, a to v 17. minutě zásluhou Ševčíka, který se po rohovém kopu nejlépe zorientoval ve vápně a poslal Březovou do vedení. Za dvanáct minut se podařilo Ostrohu vyrovnat zásluhou Pavlase, který střílel podél gólmana k tyči. Ve 31. minutě zahrávali hosté opět roh a nešťastný Kovařík si srazil míč do vlastní branky. Ve 45. minutě svou chybu odčinil ten samý hráč, když obstřelil gólmana a vyrovnal na 2:2.

Domácí jak skončili první poločas, tak začali i druhý, když ve 46. minutě z dorážky zvyšoval na 3:2 Šálek. Ostroh mohl dát bez problémů sedm branek, ale nestalo se tak a v 91. minutě přišel trest z kopačky Majera, který vyrovnal na 3:3.

Nejlepší hráči: Michal Horák - Dušan Bruštík
Branky: 29. Pavlas Z., 45. Kovařík M., 46. Šálek R. - 17. Ševčík P., 31. Kovařík M. (vlastní), 90. (+1.) Majer J.

ŽK: 10. Janků D., 35. a 84. Ševčík P., 42. Frühauf P., 69. Janků M. (všichni Březová)

ČK: 84. Ševčík P. (Březová)

Datum utkání:  6. 11. 2016

Čas výkopu: 14:00

Diváci:  90

Stadion: Uherský Ostroh

Hlavní rozhodčí: Tomáš Polášek (Uherské Hradiště)

AR1: Tomáš Svoboda

AR2: Bronislav Krpal

Uh. Ostroh: Konečný M. - Šálek R., Pavlas Z., Ondroušek M., Nováček T. - Kovařík M. (74. Uřičář J.), Kovařík F., Jurčeka J. - Horák M., Durna M., Čápek J.

Březová: Bruštík D. - Uher J. - Čaňo D., Trecha J. (83. Matějíček P.), Smítal Jo. - Ševčík P., Janků D. (55. Majer J.), Früfauf P., Kubiš M. - Pomajbík D., Janků M.
VII. kolo Okresního přeboru

Poslední aktualizace: 30. 9. 2020; 19:20 | Copyright © | 2007-2020 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox