tjbrezova-znak_tmavy podklad_01.jpg

Oficiální stránky fotbalového klubu TJ Sokol Březová

XIV. kolo: Derby vyznělo lépe pro domácí Strání, vyhrálo 2-1.

Derby vyznělo lépe pro domácí Strání, vyhrálo 2-1.

Před, více jak 200-sty diváky nastoupili domácí FC Strání a hostující TJ Březová. Zápas nabídl určitě oku lahodící pohled fotbalového diváka, který si přišel na své. Zápas dvou týmů, z popředí tabulky, který dopadl se šťastným koncem pro domácí FCS. Hosty nejprve poslal do vedení ve 24.min. P. Čaňo, ale na dvě golové trefy L. Popelky ze 38. a 57.min. již hosté neopověděli.

7.11.2010 19:35  STRÁNÍ

Úvod zápasu patřil domácím, a ve druhé minutě zahrávali nepřímý kop po malé domů. Naštěstí pro hosty z toho gol nepadl. Domácí i nadále dobývali hostující bránu, avšak ze třiceti metrů padají branky jen výjimečně a mnohdy i šťastnou náhodou. Postupem času se dostali do svého tempa hosté a vytvořili si i slibné šance. V 15.min. mohl hosty poslat do vedení P. Čaňo, kdy mu míč za obranu poslal Plášek, avšak hostující útočník bránu minul. Ve 24.min. domácí zaspali, když si mysleli, že budou vhazovat aut. Rozhodčí ale ukázal pro hosty, a D. Čaňo poslal do brejku M. Janků, který křižnou přihrávkou přihrál P. Čaňovi, který si ještě kličkou vychutnal jak brankáře, tak domácího obránce, a pohodlně poslal míč do brány, 0-1. Po vstřelené brance, ale hosté přestali hrát a dělali mnoho chyb. Zákonitě přišlo potrestání - ve 38.min., kdy střelu Nuzíka brankář Majer neudržel, vyrazil jej před sebe a pro dobíhajícího L. Popelku nebyl problém zavěsit, 1-1. Ihned po rozehrávce se mohli hosté ujat opět vedení, avšak M. Janků nedal. Poločas tak skončil 1-1.

Do druhého poločasu vstoupili oba týmy s velkým odhodláním, ale byli to opět domácí, kteří zachytili vstup do druhého poločasu a hosty zatlačili před jejich šestnáctku. Hosté hrozili spíše z brejků. Golový moment, a nakonec i rozhodující, přišel v 57.min., kdy poslal domácí do vedení L. Popelka, který vystřelil na bránu a jeden z obránců míč tečoval, a brankář Majer byl již bezmocný, 2-1. Hosté pak již domácí tlačili, ale branku se jim už nepodařilo vstřelit. Domácí si své vítězství pohlídali, ikdyž se o něj strachovali až do samého konce.

Hl. rozhodčí i delegát utkání byli s úrovní zápasu spokojeni a jednomyslně se shodli na tom, že by zápasu spíše slušela remíza. Domácí, si tak tímto vítězstvím zajistili luxusní vedení v tabulce, právě před Březovou, již o sedm bodů. Zda si takový náskok pohlídají i v jarních odvetách a nakonec i postoupí, se dozvíme až na konci června 2011.

Klub TJ Sokol Březová, děkuje svým fanouškům za obrovskou podporu a atmosféru, kterou po celý zápas vytvářeli. Jedním slovem - byli jste SKVĚLÍ!!

Sestavy:
Strání B:  Bartoš P. - Bušo M. - Adámek R., Houšť V., Haloda J. (67. Zderčík R.) - Popelka L. (81. Popelka R.), Bruštík A., Málek L., Vintr P. - Janošík J. (88. Janošík R.), Nuzík P.
 Březová:
Majer J. - Janků D. - Kubiš M., Ševčík T., Králík J. (51. Uher M.) - Miškář V., Uher J., Plášek V., Čaňo D. (61. Havlík J.) - Čaňo P., Janků M. (86. Zetík S.) 

(Autor: pal)

07.11.2010 20:27:31
Pavel Čaňo
19.6.2022 v 15:00:
Záhorovice vs. TJB
5:4 (3:2)
XXVI. kolo Okresního přeboru
Stadion: Záhorovice
A-tým - PÁ v 17:30
Žáci - PO, ST v 16:00
Přípravka - ÚT, ČT v 16:00

 

Poslední aktualizace: 21. 06. 2022; 18:15 | Copyright © | 2007-2022 TJ Sokol Březová z.s. | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one