XIII. kolo: Zápas o čelo tabulky navštívilo více jak 180 diváků a měl jednoznačného vítěze!

Oslavenci TJB - magická 40-cítka
XIII. kolo Okresní soutěže sk. B
Zápas: TJ Sokol Březová vs. FK Ostrožká Lhota  4:0 (2:0)

Od úvodního hvizdu byla vidět snaha obou mužstev. Po křížném pasu se v 10. minutě trefil přesně domácí Janků. Tentýž hráč o pět minut později navýšil vedení domácích již na 2:0. Hosté se pokoušeli stav utkání zvrátit, nabídkou jim byla dobrá standardní situace, ale neproměnili.

Ve druhém poločase se hosté pokusili opět s utkáním něco udělat, ale v 61. minutě se opět trefil Janků. Domácí převzali kontrolu nad zápasem a výsledek v 79. minutě zpečetil Hanák, který po centru mířil přesně mezi tři tyče. Hosté již s utkáním neodkázali nic udělat a tři body tedy zůstávají na Březové.

Nejlepší hráči:  Michal Janků – Patrik Štergenich
Branky:  10., 15. a 61. Janků M., 79. Hanák T.
ŽK:  64. Uher J. - 28. Horák K., 73. Pešík E.

Datum utkání:  17. 4. 2016
Čas výkopu: 16:00
Diváci:  180

Hlavní rozhodčí: Součková Kateřina (Újezdec)
AR1: Janků Josef (laik)
AR2: Hanáček Petr (laik)

Březová: Bruštík D. - Křeháček M. - Uher J., Ševčík T., Miškář J. - Hanák T. (88. Čaňo P.), Trecha J., Vojtek J., Smítal Jo. - Pomajbík D., Janků M. (90. Čaňo T.)

Ostr. Lhota: Šicha Z. - Pochylý J., Pešík D., Horák K., Hanák R. - Štergenich P., Pešík E., Zalubil O. - Štergenich D. (60. Radoch O.), Radoch P., Krátký E. (65. Žajdlík M.)
V. kolo Okresního přeboru

Poslední aktualizace: 14. 9. 2020; 19:50 | Copyright © | 2007-2020 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox