tjbrezova-znak_tmavy podklad_01.jpg

Oficiální stránky fotbalového klubu TJ Sokol Březová

XIII. kolo: Z Žítkové vezeme vydřené tři body!

S utkáním na těžkém terénu se vypořádali lépe hosté, kteří o osudu zápasu rozhodli během deseti minut. Hosté svého soupeře v prvním poločase k ničemu nepustili a první střelu vyslal na Bruštíkovu branku Pollak a to běžela už 40.minuta zápasu!

ŽÍTKOVÁ, 4.11.2012  13:30HOD.

Úvod zápasu byl opatrný a oba celky se spíše snažily si přesně přihrát míč, poněvadž na takovém - lučním terénu se hraje těžko. Z počátku se hrálo ve středu hřiště a obě mužstva hrála na brejky. Jeden z nich se vydařil právě hostům, kteří ve 20.min. otevřeli skoré utkání Pomajbíkem, který dostal míč za obranu a tváří tvář brankáři nezaváhal, 1-0. Domácí byli inkasovanou brankou otřeseni, čehož využil druhou branku hostí Trecha. Ten se nejlépe zorientoval ve vápně a placírkou přes dva obránce usměrnil míč k levé tyči Šedivého branky, 2-0. Již na 3-0 zvyšoval ve 30.min. M. Janků, který utekl domácím obráncům po levé straně hřiště a z ostrého úhlu napálil míč, který se od vzdálenější tyčky odrazil do branky. S domácím výběrem to vypadalo již špatně, poněvadž do této doby si nevypracovali žádnou střeleckou příležitost. První střelu vyslal na hostujícího Bruštíka Pollak, ale střela šla nad břevno. V závěru prvního poločasu mohl snížit Lakatoš, ale Z. Kubiš mu na poslední chvíli zmařil dobrou střeleckou příležitost.

Druhý poločas začali domácí aktivněji a za podpory silného větru v zádech, začali s dobýváním Bruštíkovi branky. Ten se, ale se střelami domácích hráčů vypořádal po svém a všechny pochytal. A když ani na druhé straně, nedali své největší šance Pomajbík s M. Janků, tak se hosté dočkali zaslouženého vítězství a zisku tří bodů!

Zasloužené vítězství hostujícího celku bylo korunované čistým štítem! Ikdyž se hrálo na těžkém terénu, a domácí tým toužil po skalpu hostí, tak všechny tři body putovaly na Březovou! Domácí tým tak pokračuje ve své sérii neprohraných utkání, které se vyhouplo již na 15.utkání za sebou bez porážky a 7.zápas vítězství za sebou!

Branky: 20. Pomajbík D., 26. Trecha J., 30. Janků M.

ŽK: 57. Hargaš R. (Žítková)

ČK: bez ČK

Datum utkání: 4.11.2012

Čas výkopu: 13:30

Diváci: 40

Stadion: Žítková

Hlavní rozhodčí: Masař Josef (Uherský Brod)

AR1: Hargaš Martin (laik)

AR2: Janků Josef (laik)

Žítková: Šedivý M. - Hargaš R., Čejka D., Hodulík P., Hargaš M. - Šebeň M., Husár M., Kramárik M., Orsag P. - Lakatoš I., Pollak M.

Březová: Bruštík D. - Křeháček M. - Kubiš M. (75. Ševčík T.), Uher J., Kubiš Z. - Plášek V., Trecha J., Janků D., Čaňo P. (80. Majer J.) - Pomajbík D., Janků M.

Nejlepší hráči dle admina:   Orsag Peter - Bruštík Dušan

Autor: pal

05.11.2012 23:15:24
Pavel Čaňo
19.6.2022 v 15:00:
Záhorovice vs. TJB
5:4 (3:2)
XXVI. kolo Okresního přeboru
Stadion: Záhorovice
A-tým - PÁ v 17:30
Žáci - PO, ST v 16:00
Přípravka - ÚT, ČT v 16:00

 

Poslední aktualizace: 21. 06. 2022; 18:15 | Copyright © | 2007-2022 TJ Sokol Březová z.s. | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one