XIII. kolo: Totální kolaps! V kombinované sestavě si odváží TJB z Jarošova půltucet branek

XIII. kolo Okresního přeboru
Zápas: TJ Jarošov vs. TJ Sokol Březová  6:1 (1:0)

Do utkání vstoupili lépe domácí, ve 30. minutě otevřeli skóre Příplatou po přihrávce Rozumem. Hosté postrádali pět hráčů základní sestavy a od toho se odvíjelo celé utkání.

Hned po zahájení druhé půle, přesněji za třicet šest vteřin, zvýšil Marek Omelka na 2:0 střelou do šibenice. V 64. minutě zahrávali domácí roh a zcela volný Jančík pohodlně zvýšil na 3:0. O dvě minuty později přidal po sólu čtvrtou branku Blaha. V 68. minutě je to už 5:0, a to zásluhou střely Příplaty. Hosté dali čestný gól v 73. minutě a jeho autorem byl Uher. V 85. minutě převzal ještě na své půlce míč Blaha a po krásném sólu završil výsledek tohoto utkání.

Nejlepší hráči:  Filip Příplata - Josef Uher
Branky:  30., 68. Příplata F., 66., 85. Blaha D., 46. Omelka Marek, 64. Jančík M. - 73. Uher J.
ŽK:  62. Kováč P. (Jarošov)

Datum utkání:  30. 10. 2016
Čas výkopu: 14:30
Diváci:  100
Stadion: Jarošov

Hlavní rozhodčí: Jiří Vlašič (Uherské Hradiště)
AR1: Jaroslav Smetka (laik)
AR2: Janků Josef (laik)

Jarošov: Kolaja L. - Stojaspal M. (80. Rozum R.), Příplata F. (86. Trávník M.), Penner M. (67. Omelka Martin), Omelka Marek, Němec M., Laga D. (84. Svoboda T.), Kováč P., Jančík V., Jančík M., Blaha D. (86. Jurča T.).

Březová: Bruštík D. - Uher J., Ševčík P. (46. Matějíček P.), Smítal J., Pomajbík D., Majer J., Janků M., Frühauf P., Čaňo P., Čaňo D., Kubiš Z.

V. kolo Okresního přeboru

Poslední aktualizace: 14. 9. 2020; 19:50 | Copyright © | 2007-2020 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox