XIII. kolo: S lídrem tabulky jsme hráli vyrovnanou partii, přesto to na body nestačilo

V Dolním Němčí se hrál rychlý fotbal na obě strany. V první půli byli lepší domácí, kteří se také ujali vedení ve 21. minutě po nedorozumění hostující obrany. Účet utkání otevřel Karel Stojaspal. O tři minuty později vyrovnal hostující Michal Janků, který po samostatném úniku přízemní střelou nedal domácímu gólmanovi šanci. Domácí ale měli stále převahu a ve 38. minutě skóroval Škařupa střelou z pokutového území – 2:1.

Do druhé půle nastoupila Březová s odhodláním vývoj utkání zdramatizovat. Hra se vyrovnala, útoky se střídaly na obě strany. Ovšem diváci se už žádné branky nedočkali a tak se z vítězství radovali domácí, kteří předváděli techničtější fotbal a zaslouženě zvítězili.

Nejlepší hráči:        Robin Kadlček – Michal Janků
Zdroj: idobryden.cz

Branky:  21. Stojaspal K., 38. Škařupa P. - 24. Janků M.
ŽK:  51. Hlaváček J., 70. Škařupa P., 86. Daněk L. - 11. Maršálek M., 43. Jurda J., 44. Plášek V.
ČK:  bez ČK
Datum utkání:  12.4.2014
Čas výkopu: 16:00
Stadion: Dolní Němčí

Hlavní rozhodčí: Králíček Pavel (Vlčnov)
AR1:  Daněk Libor (laik)
AR2:  Janků Josef (laik)

Dolní Němčí B: Bobčík M. - Zimčík L. (46. Stojaspal O.), Škařupa P. (73. Daněk L.), Světinský A., Stojaspal Mi. - Stojaspal Ma. ml. (90. Kelíšek S.), Stojaspal K. (88. Ježek V.), Salát J., Krchňáček M. - Kadlček R., Hlaváček J.

Březová: Bruštík D. - Trecha J. - Miškář V., Mudrák P., Maršálek M. - Majer J. (71. Čaňo L.), Uher J., Jurda J., Smítal J. (81. Čaňo P.) - Plášek V., Janků M.
14.04.2014 19:43:38
12. 4. 2021 20:15
ČUS: Ve zkratce bylo mediálně prezentováno uvolnění na šest dvojic sportujících na otevřeném sportovišti s rozestupy, a dvě sportující osoby na vnitřních sportovištích.
Jakmile bude zveřejněn oficiální text s podmínkami v úplném znění, urychleně připravíme a zveřejníme na webu ČUS výkladové stanovisko.

Poslední aktualizace: 12. 4. 2021; 20:15 | Copyright © | 2007-2021 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox