XIII. kolo: Ná závěr podzimní části jsme dovezli tři body z Jarošova

XIII. kolo Okresního přeboru, sezóna 2019/20:

Zápas: TJ Slavoj Jarošov vs. TJ Sokol Březová  1:2 (0:1)

Pavol Hyža, trenér Jarošova: „Pro nás smolný zápas. Vypracovali jsme si spoustu gólových šancí, které jsme neproměnili. Hra byla dobrá, kluci chtěli vyhrát, snažili se. Držení míče bylo na naší straně, asi osmdesát procent, za což je moc chválím. Je vidět, že kluci udělali spoustu herní práce a stabilizují výkony. Umíme si vytvořit spoustu šancí, jenom nám opravdu chybí větší klid v zakončení. Navíc nás může mrzet, že jsme mohli zimovat na čtvrté příčce tabulky, což by bylo dobré.“

Ladislav Kalina, trenér Březové: „Na soupeře jsme byli velmi dobře připravení. Věděli jsme, že Jarošov hraje na jeden dotek a jeho hráči si chodí pro balony. Proto jsme začali bránit kousek od půlící čáry, na jeho půlce jsme ho nechali kombinovat. Naše dobře organizovaná obrana domácí výborně pokryla. Navíc se nám z rychlého brejku podařilo dát gól. V první půlce jsme měli ještě dvě slibné akce. Uher šel sám na brankáře a Pomajbík ze dvou metrů minul prázdnou branku. Jarošov měl pár standardních situacích a jednu nebezpečnou akci. Ve druhé půli nás soupeř víc zatlačil a ještě více otevřel obranu. My jsme zužitkovali další rychlý brejk, Pomajbík navíc nastřelil břevno. Domácí snížili po standardní situaci. My jsme od osmdesáté minuty hráli v deseti, i bez vyloučeného Lagy jsme to ale dotáhli do vítězného konce. Všechny naše hráče musím pochválit za nesmírnou bojovnost a obrovské nasazení, s jakým utkání dohráli. S podzimem u nás panuje naprostá spokojenost. Začátek byl sice i kvůli těžšímu losu horší, ale na konci jsme se rozehráli a devatenáct bodů nám do jarních bojů dává klid.“

Zdroj: https://slovacky.denik.cz/fotbal-okres/op-vlcnov-remizoval-s-nezdenicemi-v-cele-prezimuje-ostrozska-nova-ves-20191105.htmlZdroj: slovacky.denik.cz

Branky:  86. Jurča T. - 15. Pomajbík D., 48. Laga D.

ŽK:  67. Omelka Martin - 69. Blažek P., 80. Laga D., 84. Bruštík D., 90. Uher J.

ČK: 80. Laga D., 84. Kalina L. (mimo hřiště) - oba Březová

Datum utkání:  3. 11. 2019

Čas výkopu: 13:30

Stadion: Jarošov

Hlavní rozhodčí:
Pavel Rochovanský (Uherské Hradiště)

AR1: Roman Obdržálek (Uherské Hradiště)

AR2:  František Brázda (laik)

Jarošov: Kročil J. - Brim M., Komárek J., Jurča T., Omelka Martin - Příplata F., Omelka Marek, Jančík M., Běťák M. - Štolba R. (29. Němec M.), Roubínek V.

Březová: Bruštík D. - Chovanec D., Janků D., Křeháček M., Čaňo P. - Uher J., Šmíd M., Blažek P., Laga D. - Pomajbík D., Čaňo D. (87. Smítal Ja.)
05.11.2019 20:26:02
4.10.2020 v 15:00:
Jarošov vs. TJB
VIII. kolo Okresního přeboru
Stadion: Jarošov
Sraz: 13:05 u Lipy
Odjezd: 13:15
26.9.2020 v 15:00:
TJB vs. Nezdenice
VII. kolo Okresního přeboru
A-tým - PÁ v 17:00
Žáci - PO, ST v 16:00