XIII. kolo: Důležité tři body: Záhorovice jsme porazili 2:0

XIII. kolo Okresního přeboru, sezóna 2021/22:

Zápas:  TJ Sokol Březová vs. ZD Rozvoj Záhorovice  2:0 (1:0)

Branky:  30. Smítal Jo., 82. Machálek J. (z pen.)

Ladislav Kalina, trenér Březové: „Do zápasu jsme šli bez pěti hráčů základní sestavy. Nastoupit museli i tři hráči, kteří nebyli zcela fit, což bylo vidět, protože jeden střídal ve 27. minutě a druhý v 54. minutě. Měl jsem strach, aby se nezranil ještě někdo další, abychom utkání nějak dohráli. Náš výkon nepoznamenaly jenom absence, ale i obrovský vítr a také hřiště, které bylo v katastrofálním stavu. Trávník byl suchý, tvrdý a hrbolatý, takže kombinovat na ně nešlo. Soupeř byl bojovný a v první půli měli čtyři těžké střely, které naštěstí neskončily v naší brance. My jsme hráli s větrem v zádech, což nám možná ublížilo. Jenom jsme nakopávali balony dopředu. Po jedné situaci jsme ale dali vedoucí branku. Ve druhé půli se už naše hra trošku zlepšila a malinko jsme začali i kombinovat. Šancí jsme si ale moc nevytvořili. Druhý gól jsme přidali v osmdesáté minutě z penalty. Jsem rád, že jsme zápas zvládli i v takto okleštěné sestavě. Z utkání jsem měl obrovský strach, ale kluci, kteří dostali důvěru, to nakonec zvládli. Soupeř bojoval, a i když jeho fotbalovost nebyla rovněž nijak velká, rozhodně zaslouží pochvalu.“

Miroslav Andrlík, trenér Záhorovic: „Utkání se za silného větru odehrálo hlavně mezi šestnáctkami. Na hodně nerovném terénu, který byl ale pro oba stejný, jsme v prvním poločase měli více ze hry, dokonce jsme nastřelili tyčku a měli další tři docela velké šance. Domácí šli ale domácí po gólu ze třicáté minuty. Ve druhém poločase už tlak z naší strany nebyl takový, ale i tak jsme mohli nějakou branku dát. Bohužel jsme na konci inkasovali z pokutového kopu druhý gól a bylo po nadějích. Kluci i bez čtyř hráčů základní sestavy odehráli dobré utkání, ale na body to zase nestačilo. Je to pořád ta samá obehraná písnička. Snad jsme si smůlu vybrali na podzim. Za normálních okolností jsme měli mít devět, deset bodů. Bohužel několik vyrovnaných utkání jsme prohráli.“
Zdroj: Slovacky.denik.cz

ŽK:  75. Ševčík T. (Březová)

ČK:  bez ČK

Datum utkání:  30. 10. 2021

Čas výkopu: 13:30

Hlavní rozhodčí:
Pavel Řihák (Uherský Brod)

AR1: Vojtěch Jahoda (Strání)

AR2: Josef Janků (laik)

Březová: Bruštík D. - Mahdal D., Machálek J., Čaňo P. II (27. Miškář V.), Jurásek D. - Uher L., Ševčík T. (54. Matějíček P.), Smítal Jo., Chovanec D. - Pomajbík D., Janků D.

Záhorovice: Janíček J. - Varga P., Hodulík P., Ondrušek D., Kulcsár P. - Chytrý T., Polanský I. (51. Duda M.), Pokorný D. (86. Šabršula V.), Kročil T. - Chaloupka O., Štěpáník A. (75. Kočí Z.)
02.11.2021 18:11:45
05. 01. 2022 17:50
První trénink A-týmu: Pátek 7.1. v 18,00 v hale. Další trénink v neděli 9.1. v 10,00 na hřišti.
6.2.2022 v 10:00:
TJB vs. FK Lhota
I. kolo ZT Gambrinus CUP
Stadion: Lapač, Uherský Brod
Sraz: 8:30 u Lipy
Odjezd: 8:40
7.11.2021 ve 13:30:
Bílovice vs. TJB

XII. kolo Okresního přeboru
Stadion: Bílovice
A-tým - PÁ v 18:00 v hale,
NE v 10:00 na hřišti nebo v hale