XII. kolo: Na Zelničkách jsme vydřeli cenné tři body proti Huštěnovicím

XII. kolo Okresního přeboru, sezóna 2019/20:

Zápas: TJ Sokol Březová vs. TJ Huštěnovice  2:0 (1:0)

Ladislav Kalina, trenér Březové: „Jsem spokojený. Proti soupeři, který je v tabulce pod námi, jsme chtěli vyhrát, což se nám povedlo. Narazili jsme na velmi těžkého soupeře, který houževnatě bránil a nepouštěl nás do vyložených šancí. Skórovali jsme hned v úvodu utkání, když jsme se prosadili po krásné a rychlé akci. Pak jsme dobývali soupeřovu obranu, což se nám velice nedařilo. Měli jsme tam jeden, dva náznaky brejků, ale žádný jsme nedotáhli. Soupeř do konce utkání hrozil jenom ze standardních situací. My jsme ale velice dobře bránili.

Ve druhém poločase jsme hráli už malinko opatrněji. Nikam jsme se necpali, ale hráli pozorně zezadu. Navíc hned v úvodu druhé půle jsme z trestného kopu zvýšili Pomajbíkem na 2:0 a zápas v klidu dovedli do vítězného konce.“

Zdroj: slovacky.denik.cz
Branky:  4. Laga D., 49. Pomajbík D.

ŽK:  70. Čaňo P., 89. Smítal Jo. - 78. Jegla M.

AR2:  Jaroslav Vacula (Uherský Brod)

Březová: Bruštík D. - Čaňo P. (78. Jurásek D.), Janků D., Křeháček M., Čaňo D. - Uher J. (70. Chovanec D.), Smítal Jo., Blažek P., Laga D. (85. Smítal Ja.) - Pomajbík D., Šmíd M.

Huštěnovice: Hrdina D. - Zambal J. (73. Trňák J.), Adamík O., Molek S., Bruštík M. - Konečný P., Kanyza P. (57. Hastík D.), Jegla M., Petrželka J. - Střítecký M., Grebeň L.
VII. kolo Okresního přeboru

Poslední aktualizace: 14. 9. 2020; 19:50 | Copyright © | 2007-2020 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox