XII. kolo: Na Zelničkách jsme vydřeli cenné tři body proti Huštěnovicím

XII. kolo Okresního přeboru, sezóna 2019/20:

Zápas: TJ Sokol Březová vs. TJ Huštěnovice  2:0 (1:0)

Ladislav Kalina, trenér Březové: „Jsem spokojený. Proti soupeři, který je v tabulce pod námi, jsme chtěli vyhrát, což se nám povedlo. Narazili jsme na velmi těžkého soupeře, který houževnatě bránil a nepouštěl nás do vyložených šancí. Skórovali jsme hned v úvodu utkání, když jsme se prosadili po krásné a rychlé akci. Pak jsme dobývali soupeřovu obranu, což se nám velice nedařilo. Měli jsme tam jeden, dva náznaky brejků, ale žádný jsme nedotáhli. Soupeř do konce utkání hrozil jenom ze standardních situací. My jsme ale velice dobře bránili.

Ve druhém poločase jsme hráli už malinko opatrněji. Nikam jsme se necpali, ale hráli pozorně zezadu. Navíc hned v úvodu druhé půle jsme z trestného kopu zvýšili Pomajbíkem na 2:0 a zápas v klidu dovedli do vítězného konce.“

Zdroj: https://slovacky.denik.cz/fotbal-okres/op-ostrozska-nova-ves-podlehla-topolne-do-cela-se-vratil-vlcnov-20191029.html
Zdroj: slovacky.denik.cz
Branky:  4. Laga D., 49. Pomajbík D.

ŽK:  70. Čaňo P., 89. Smítal Jo. - 78. Jegla M.

ČK: bez ČK

Datum utkání:  27. 10. 2019

Čas výkopu: 14:00

Hlavní rozhodčí:
Pavel Králíček (Vlčnov)

AR1: Bronislav Kovář (Uherské Hradiště)

AR2:  Jaroslav Vacula (Uherský Brod)

Březová: Bruštík D. - Čaňo P. (78. Jurásek D.), Janků D., Křeháček M., Čaňo D. - Uher J. (70. Chovanec D.), Smítal Jo., Blažek P., Laga D. (85. Smítal Ja.) - Pomajbík D., Šmíd M.

Huštěnovice: Hrdina D. - Zambal J. (73. Trňák J.), Adamík O., Molek S., Bruštík M. - Konečný P., Kanyza P. (57. Hastík D.), Jegla M., Petrželka J. - Střítecký M., Grebeň L.
29.10.2019 19:44:14
12. 4. 2021 20:15
ČUS: Ve zkratce bylo mediálně prezentováno uvolnění na šest dvojic sportujících na otevřeném sportovišti s rozestupy, a dvě sportující osoby na vnitřních sportovištích.
Jakmile bude zveřejněn oficiální text s podmínkami v úplném znění, urychleně připravíme a zveřejníme na webu ČUS výkladové stanovisko.

Poslední aktualizace: 12. 4. 2021; 20:15 | Copyright © | 2007-2021 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox