XII. kolo: Derby jednoznačně pro domácí tým

XII. kolo Okresního přeboru

Zápas: FC Strání vs. TJ Sokol Březová  5:0 (2:0)

Sousedské derby začali lépe hosté, když v 18. minutě dali branku, ale Pomajbík stál v postavení mimo hru. Ve 33. minutě zahrávali domácí roh a Miklovič uklidil míč do branky hlavou. Čtyři minuty před půlkou dorazil míč do branky Dudášik a upravil na poločasových 2:0.

V 61. minutě využil velké chyby obrany opět Dudášik a dal svou druhou branku. V 78. minutě završil hattrick Peter Dudášik dorážkou v malém vápně. V 87. minutě převzal míč Tomáš Žajgla, šel sám na gólmana a dal poslední branku zápasu.

Nejlepší hráči:  Peter Dudášik - Josef Uher
Branky:  33. Miklovič P., 41., 61. a 78. Dudášik P., 87. Žajgla T.

ŽK:  47. Zderčík A., 60. Adámek M., 87. Popelka J. - 19. Vojtek J.

ČK: bez ČK

Datum utkání:  28. 10. 2018

Čas výkopu: 14:30

Diváci:  196

Stadion: Na Zelničkách, Strání

Hlavní rozhodčí: Jiří Vlašič (Uherské Hradiště)

AR1:
 Pavel Králíček (Vlčnov)

AR2: Denis Fridrich (Uherský Brod)

Strání B: Čubík M. - Zderčík P., Zderčík A., Vintr P., Popelka J. - Motola J., Miklovič P., Kolaja O. (61. Žajgla T.), Dudášik P. (79. Žajgla M.) - Čaňo P. (30. Čaňo O.), Adámek M. (66. Pavluš M.)

Březová: Burda M. - Uher J., Křeháček M., Ševčík T. (75. Smítal Ja.), Čaňo D. (9. Zámečník D., 83. Uher L.) - Trecha J. - Chovanec D. (65. Kejkrt D.), Smítal Jo. (88. Přibyl M.), Vojtek J., Čaňo P. - Pomajbík D.
V. kolo Okresního přeboru

Poslední aktualizace: 14. 9. 2020; 19:50 | Copyright © | 2007-2020 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox