XI. kolo: Zápas kola skončil smírem

XI. kolo Okresního přeboru
Zápas: TJ Tatran Havřice vs. TJ Sokol Březová  2:2 (2:1)

Utkání o přední příčky v tabulce začali lépe hosté, kteří prvních deset minut měli mírnou převahu. Poté se role obrátila a domácí měli výbornou pětiminutovku. Podařilo se jim Rachůnkem v 15. a 17. minutě strhnout vedení na svou stranu. Hosté po těchto brankách opět přidali a střelec Janků pálil jednu střelu za druhou. Janků z osmnácti metrů střelil přímý kop přes zeď a zatočil do sítě, skóre 2:1.

Druhý poločas měl z obou stran výbornou úroveň. Hráči se snažili hrát kvalitní fotbal a to diváci ocenili. Jeden útok střídal druhý a bylo k viděný dost gólovek. Hosté měli v brance výborného Bruštíka, který brilantními zákroky zachránil bod. V 67. minutě srovnal na 2:2 po velké chybě domácího ostrostřelce Janků k tyči. Dělba bodů byla zasloužená.

Nejlepší hráči: Tomáš Rachůnek - Dušan Bruštík
Branky:  15., 17. Rachůnek T. - 43., 67. Janků M.
ŽK:  bez ŽK

Datum utkání:  16. 10. 2016
Čas výkopu: 14:30
Diváci:  200
Stadion: Havřice

Hlavní rozhodčí: Pavel Králíček (Vlčnov)
AR1: Martin Sípek
AR2: Marek Slavíček (laik)

Havřice: Rachůnek T. I. - Slavětínský R., Řezníček K. (65. Havier J.), Rachůnek T., Rachůnek M., Masařík P., Maršálek M., Klusák M., Franc Z., Doležálek R., Buráň R. (46. Janíček T.).

Březová: Bruštík D. - Uher J., Ševčík P. (90. Matějíček P.), Smítal Jo., Pomajbík D., Miškář V., Janků M. (86. Smítal Ja.), Janků D., Frühauf P., Čaňo P., Čaňo D.

VII. kolo Okresního přeboru

Poslední aktualizace: 14. 9. 2020; 19:50 | Copyright © | 2007-2020 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox