XI. kolo: Povinné tři body s Polešovicemi

XI. kolo Okresního přeboru

Zápas: TJ Sokol Březová vs. TJ Polešovice  3:1 (0:0)

V prvním poločase měli domácí mírnou převahu. V 7. minutě vystřelil Pomajbík těsně vedle branky hostů. Ve 21. minutě měl domácí Chovanec vyloženou šanci, avšak těsně minul branku. Ve 27. minutě nastřelil Pomajbík tyč. Ve 31. minutě Pomajbík obešel dva protihráče a tvrdou ranou trefil břevno. Hosté se osmělili a vytvořili si dvě gólové šance, ve kterých se ocitl Dujka, avšak branku nevstřelil. Ve 39. minutě šel sám na gólmana hostující Stašek, Brhel jej však vychytal. Obě mužstva šla do kabin za stavu 0:0

Ve druhé půli se domácí spoléhali na duo Vojtek, Pomajbík. V 50. minutě po samostatné akci otevřel skóre Vojtek. O tři minuty později Vojtek s Pomajbíkem rozebrali hostující obranu a druhy jmenovaný skóroval po přihrávce do prázdné branky. V 66. minutě přidal další branku Pomajbík po samostatné akci. V 83. minutě po faulu domácího hráče kopali hosté přímý kop, který ze třiceti metrů zakroutil do branky Martykán.

Nejlepší hráči:  David Pomajbík - Matěj Posolda
Branky:  50. Vojtek J. , 53. a 66. Pomajbík D. - 83. Martykán M.

ŽK:  8. Dujka J., 71. Bernatík T. (oba Polešovice)

ČK: bez ČK

Datum utkání:  21. 10. 2018

Čas výkopu: 15:00

Diváci:  168

Hlavní rozhodčí: Pavel Králíček (Vlčnov)

AR1: Josef Janků (laik)

AR2: Ondřej Svoboda (laik)

Březová: Brhel L. - Uher J., Křeháček M., Ševčík T., Čaňo D. (57. Smítal Ja.) - Chovanec D. (85. Uher L.), Trecha J. (49. Kejkrt D.), Smítal Jo., Čaňo P. - Pomajbík D., Vojtek J.

Polešovice: Posolda M. - Janík Z., Bernatík T., Běhávka J., Martykán M. - Bilavčík J., Stašek O. (77. Hasoň D.), Dujka J., Hasoň J. - Fantura T., Náplava P.
VII. kolo Okresního přeboru

Poslední aktualizace: 30. 9. 2020; 19:20 | Copyright © | 2007-2020 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox