XI. kolo: Blamáž! V domácím prostředí jsme podlehli Kněžpoli 0:1

XI. kolo Okresního přeboru, sezóna 2021/22:

Zápas:  TJ Sokol Březová vs. TJ Sokol Kněžpole  0:1 (0:1)

Branky:  15. Hančík D.

Ladislav Kalina, trenér Březové: „První půle byla z naší strany jedna velká katastrofa. To jsem ještě nezažil, abychom takto špatně hráli. Hosté byli o malinko lepší, jedinou kloudnou akci proměnili. Z naší strany to byla křeč. Každá nahrávka byla špatná, bylo to bez pohybu, bojovnosti. Opravdu jsme v první půli podali velmi špatný výkon. Asi zaslouženě jsme o ten jeden gól prohrávali, byť šancí bylo opravdu jen minimum. O přestávce jsem klukům v kabině trošku domluvil. Taky jsem udělal jednu změnu a popřehazoval hráče, abychom to trošku oživili. A opravdu to z naší strany bylo ve druhé půli úplně něco jiného. Za pětačtyřicet minut jsme nepustili soupeře z jeho poloviny. Hráli jsme fakt dobře, ale bylo neskutečné, co všechno jsme zahodili. I Pomajník zblízka minul prázdnou bránu. Hostující brankář nám zneškodnil dvě tutovky, další šance skončily vedle. Když už jsme vyrovnali, tak nám rozhodčí branku pro údajný útočný faul neuznal. Přitom kdybychom dali gól, zápas bychom otočili. Klukům nemohu za druhou půlu nic vytknout, snad jenom nepřesnou koncovku. Výsledek je ale pro mě velkým zklamáním. Nečekal jsem, že doma ztratíme všechny body. Kněžpole má zkušený mančaft, který umí podržet balon, nikam se moc nežene.“

Radim Palčík, trenér Kněžpole: „Jsme spokojení, v Březové se totiž nevyhrává každý den. Byl to vyrovnaný zápas. My jsme si za devadesát minut vypracovali tři pěkné šance a jednu z nich jsme Dominikem Hančíkem proměnili. Domácí tam měli spíš nějaké závary. Posledních třicet minut nás přitlačili, ale hrozili jenom dlouhými nákopy a standardkami. Někdy tam něco prpadlo, takže to párkrát hořelo, ale jinak tutovky neměli. Obrana to tentokrát zvládla velice dobře. Musím říct, že dřív jsme měli problémy s absencemi, proto výsledky nebyly dobré. Když nám vypadnou třeba tři hráči ze základní sestavy, je to problém, ale třeba s jednou ztrátou se umíme vypořádat. Nyní máme volno, protože zápas se Slováckem C máme odložený až na listopad, protože u hostů je svatba, takže jsme jim vyšli vstříc.“
Zdroj: Slovacky.denik.cz

ŽK:  35. Machálek J., 48. Holboj M., 90. Čaňo P. - 41. Flíbor T., 59. Hančík F., 65. Maršálek A., 69. Gabáni M.

ČK:  bez ČK

Datum utkání:  17. 10. 2021

Čas výkopu: 14:30

Hlavní rozhodčí:
Václav Mahdal (Bystřice pod Lopeníkem)

AR1: Josef Janků (laik)

AR2: Jaroslav Markus (laik)

Březová: Bruštík D. - Uher J., Machálek J., Janků D., Miškář V. - Uher L. (46. Ševčík T.), Šmíd M., Čaňo P. I, Chovanec D. (87. Mahdal D.) - Pomajbík D., Holboj M.

Kněžpole: Hančík F. - Hančík D., Maršálek A., Belák M., Hruboš L. - Fránek J., Flíbor D. (73. Krejčiřík M.), Flíbor T., Horňák V. (36. Gabáni M.) - Večeřa T., Remeš V.
18.10.2021 19:23:44
05. 01. 2022 17:50
První trénink A-týmu: Pátek 7.1. v 18,00 v hale. Další trénink v neděli 9.1. v 10,00 na hřišti.
6.2.2022 v 10:00:
TJB vs. FK Lhota
I. kolo ZT Gambrinus CUP
Stadion: Lapač, Uherský Brod
Sraz: 8:30 u Lipy
Odjezd: 8:40
7.11.2021 ve 13:30:
Bílovice vs. TJB

XII. kolo Okresního přeboru
Stadion: Bílovice
A-tým - PÁ v 18:00 v hale,
NE v 10:00 na hřišti nebo v hale