XI. Černá série na venkovních hřištích pokračuje, nebodovali jsme ani v Prakšicích

XI. kolo Okresního přeboru, sezóna 2019/20:

Zápas: TJ Sokol Prakšice vs. TJ Sokol Březová  3:1 (1:1)

Vladimír Polák, trenér Prakšic-Pašovic: „Do zápasu vstoupil aktivněji soupeř. Hosté nakopávali míče na Pomajbíka, který několikrát nebezpečně zabíhal za obranu. Ve 27. minutě z toho padla i vedoucí branka, když právě Pomajbík vyhrál souboj a nikým nehlídaný Šmíd sám před brankářem otevřel skóre. Od třicáté minuty jsme však začali zvyšovat tempo a soupeře začali přehrávat. Ve 36. minutě jsme vyrovnali Liškou, jeho tečovaná střela zapadla do sítě.

Z kraje druhé půle soupeř opět zahrozil nákopy za obranu. S přibývajícím časem však soupeř fyzicky odpadal a my toho využili. V 64. minutě se prosadil střelou ze šestnáctky Sukup. Pojistka pak přišla deset minut před koncem, kdy se po rohu prosadil hlavou Dynka. V základní sestavě nastoupilo pět dorostenců plus jeden z lavičky. Všichni hráči podali týmový výkon. Vyhráli jsme zaslouženě.“
Zdroj: https://slovacky.denik.cz/fotbal-okres/op-ostrozska-nova-ves-zdolala-vlcnov-a-posunula-se-do-cela-tabulky-20191022.htmlZdroj: slovacky.denik.cz

Branky:  36. Liška R., 64. Sukup R., 80. Dynka J. - 27. Šmíd M.

ŽK:  90. Jahoda F. - 58. Smítal Jo., 67. Šmíd M., 90. Smítal Ja.

ČK: bez ČK

Datum utkání:  19. 10. 2019

Čas výkopu: 14:30

Stadion: Prakšice

Hlavní rozhodčí: Tomáš Tureček (Horní Němčí)

AR1: Pavel Králíček (Vlčnov)

AR2:  Jaroslav Vacula (Uherský Brod)

Delegát utkání:  František Franěk (Uherské Hradiště)

Prakšice: Buráň J. - Slavíček J., Vráždil T. (79. Němeček P.), Hlavín R., Dynka J. - Sukup R., Hořínek J., Ondra T., Řezníček M. (72. Polák V.) - Jahoda F., Liška R. (76. Blažek D.)

Březová: Bruštík D. - Chovanec D. , Janků D., Křeháček M., Čaňo D. - Jurásek D. (77. Smítal Ja.), Smítal Jo., Blažek P., Laga D. (73. Rokyta M.) - Pomajbík D., Šmíd M.
28.10.2019 18:38:03
12. 4. 2021 20:15
ČUS: Ve zkratce bylo mediálně prezentováno uvolnění na šest dvojic sportujících na otevřeném sportovišti s rozestupy, a dvě sportující osoby na vnitřních sportovištích.
Jakmile bude zveřejněn oficiální text s podmínkami v úplném znění, urychleně připravíme a zveřejníme na webu ČUS výkladové stanovisko.

Poslední aktualizace: 12. 4. 2021; 20:15 | Copyright © | 2007-2021 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox