X. kolo: Záloha Hluku odjela s prázdnou

X. kolo Okresního přeboru
Zápas: TJ Sokol Březová vs. TJ Hluk B  2:0 (2:0)

Začátek utkání patřil hostům, v 18. minutě měli hosté šanci, ale domácí brankář bravurně vyrazil míč. Iniciativu převzali domácí a ve 36. minutě se dostal k odraženému míči Michal Janků a domácí vedli 1:0. O dvě minuty později to už bylo 2:0, střelcem byl Ševčík. Po zbytek prvního poločasu měli domácí převahu, ale střelecky se již neprosadili.
Ve druhé půli byli domácí lepším týmem, ale gól se již jim nepodařilo vstřelit. V 69. minutě Jurásek nastřelil břevno. Hostující brankář se také několikrát vyznamenal, i přesto domácí zaslouženě vyhráli.

Nejlepší hráči: Michal Janků - Matěj Gál
Branky:  36. Janků M., 38. Ševčík P.
ŽK:  :84. Bachan L., 87. Chytil R. ( oba Hluk B).

Datum utkání:  9. 10. 2016
Čas výkopu: 15:00
Diváci:  150

Hlavní rozhodčí: Štěpán Martykán (Uherské Hradiště)
AR1: Josef Janků (laik)
AR2: Roman Prachař (laik)

Bezová: Bruštík D. - Uher J., Trecha J., Ševčík P. (66. Majer J.), Smítal J. (88. Matějíček P.), Pomajbík D., Janků M., Janků D. (77. Miškář V.), Frühauf P., Čaňo P., Čaňo D.

Hluk B: Gál M. - Soviš T. (59. Straka J.), Sabo J., Loutocký E., Jurásek Š., Janča P. (80. Bachan L.), Chytil R., Engler I. (28. Vojtěšek P.), Dekrét D., Blaško R., Abrhám R.
VII. kolo Okresního přeboru

Poslední aktualizace: 30. 9. 2020; 19:20 | Copyright © | 2007-2020 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox