tjbrezova-znak_tmavy podklad_01.jpg

Oficiální stránky fotbalového klubu TJ Sokol Březová

X. kolo: Smolná prohra v Podolí může mrzet

Smolná prohra z Podolí může mrzet

 

V zápase dvou týmu z popředí tabulky, nabídl oku lahodící fotbal. Zápas ovlivnily dva faktory: 40.min. a hodně přísná penalta, a 52.min. a opět přísné vyloučení, bez předchozí ŽK. Domácí tak hráli celý druhý poločas přesilovku a hostující tým z Březové si přesto dokázal vyvinout tlak a domácí zatlačit. Bohužel pro nás rozhodla 85.min., kdy domácí dali vítěznou branku a hosté odjížděli domů bez bodu.

 

  Z úvodu utkání si vytvořili hosté převahu, a naskytly se i šance, ovšem útočníci neměli svůj den - trenér Majer poslal od začátku zraněné M. Janků (záda) a O. Josefíka (koleno). Hosty mohl poslat do vedení právě M. Janků, který střílel z hranice šestnáctky, ale bránu netrefil. Domácí se osmělili až po čtvrthodině hry, kdy prvně zahrozili Michalcem. Domácí dobře kombinovali a do útoku přecházeli hlavně přes střed hřiště. Ve 40.min. vnikl z levé strany do šestnáctky domácí útočník, kterého fauloval Janků a rozhodčí neváhal a ukázal na značku pokutového kopu. Ten s přehledem proměnil Tvrdoň P., 1-0. Domácí mohli zvýšit stav těsně před přestávkou, ale Michalce vychytal Majer.

 

  Do druhé půle vstoupili hosté s jasným cílem - vstřelit branku. Bohužel jejich plány se zhroutili již po sedmi minutách druhého poločasu, kdy se předčasně poroučel pod sprchy O. Josefík. Kdo si myslel, že po tomto vyloučení budou hrát jen domácí, byl na omylu! Byli to právě hosté kdo měl větší chuť po fotbalu a domácí ještě více zatlačili. V 66.min. se dočkali zaslouženého vyrovnání, kdy se trefil D. Čaňo, 1- 1. V 68.min. vedli opět domácí, kdy se výstavní ranou do šibenice prosadil Hezucký, 2-1. Hosté, se ale nevzdávali a nadále dobývali domácí bránu. A nečekali dlouho - v 73.min. podruhé v zápase vyrovnal D. Čaňo, 2-2. Domácí zůstali jak opařeni horkou vodou, a hosté se mohli ujat vedení, ovšem M. Janků v jasné šanci zklamal. Pět minut před koncem přišlo potrestání v naší obraně a rozhodující branku vsítil Beneš, 3-2. Hostům se již nepodařilo vyrovnat a tak domácí šťastnou výhrou porazili tým TJ Březová.

 

Sestavy:

  Podolí: Mikel J. - Junaštík P. (90. Vagdál R.), Hezucký M., Elfmark A., Havlík P. - Hráček V., Pavlík R. (55. Švejcar L.), Otto M. (66. Masaryk L.), Hezucký M. - Beneš R., Michalec T.

  Březová: Majer J. - Janků D. - Králík J., Ševčík T. (72. Čaňo P.), Kubiš M. - Čaňo D., Plášek V., Miškář V., Uher J. - Josefík O., Janků M.

 

  V XI. kole hostíme TJ Přečkovice. Zápas začíná v neděli 17.10.2010 od 14:30 na stadionu Na Zelničkách.

(Autor: pal)

11.10.2010 11:48:58
Pavel Čaňo
19.6.2022 v 15:00:
Záhorovice vs. TJB
5:4 (3:2)
XXVI. kolo Okresního přeboru
Stadion: Záhorovice
A-tým - PÁ v 17:30
Žáci - PO, ST v 16:00
Přípravka - ÚT, ČT v 16:00

 

Poslední aktualizace: 21. 06. 2022; 18:15 | Copyright © | 2007-2022 TJ Sokol Březová z.s. | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one