X. kolo: Derby rozhodl jedinou brankou domácí Tóth

X. kolo Okresního přeboru, sezóna 2021/22:

Zápas:  FC Strání B vs. TJ Sokol Březová  1:0 (0:0)

Branky:  46. Tóth M.

Pavel Bruštík, trenér Strání B: „Zápas se hrál ve vynikající atmosféře. Přišlo hodně diváků, k vidění byly dýmovnice, světlice, opravdu krásná kulisa. Jinak utkání bylo vyrovnané. My jsme samozřejmě spokojenější, protože jsme vyhráli. I když jenom o gól, vítězství je zasloužené. Sice vydřené, ale měli jsme víc šancí než soupeř i více ze hry. Jediný gól padl po skrumáži před hostujícím brankářem. Jinak to nebylo nijak extra vyhecované. Rozhodčí rozdal pár žlutých karet, ale čekal jsem to horší.“

Ladislav Kalina, trenér Březové: „Jak už jsem zmiňoval minulý týden, domácí udělali všechno proto, aby postavili hráče z divizního kádru i dorostence. Kvůli nim přehodili zápas z původní soboty na neděli. Ale chápu, že by to udělal asi každý. Mají na to právo, takže bych jim to nijak nezazlíval. My jsme zvolili spíše bránící taktiku. Věděli jsme, že se s nimi nemůžeme honit. To bychom nevydrželi, trénujeme tak jednou za čtrnáct dní. Taktika nám v prvním poločase vycházela velice dobře. Soupeř hrál, my šikovně bránili. Rozhodující byla asi pětatřicátá minuta, kdy se nám zranil Pavel Čaňo, jeden z našich nejlepších hráčů. Branku jsme dostali po nástupu do druhé půli. Než jsme se rozkoukali, už jsme prohrávali. Byl to takový smolný gól. Za stavu 1:0 se hra změnila. Domácí ve zbytku utkání neproměňovali šance. Já musím vyzdvihnout vynikající výkon brankáře Bruštíka, který v mnoha situacích podržel. Po prostřídání už jsme neměli kvalitu ani sílu na to, abychom zápas zvrátili. Na krásném velkém hřišti se projevila kvalita a kondice domácích hráčů. Prohráli jsme se ctí. I když jsme bez bodu, hráče jsem za výkon pochválil, což po prohraném zápase často nedělám. Kluci ale nechali na hřišti úplně všechno.“
Zdroj: Slovacky.denik.cz
ŽK:  28. Čaňo V., 43. Motola J., 50. Skočovský D. - 50. Miškář V., 56. Jurásek D., 60. Holboj M.

ČK:  bez ČK

Datum utkání:  10. 10. 2021

Čas výkopu: 14:30

Stadion: Na Zelničkách, Strání

Hlavní rozhodčí:
Pavel Rochovanský (Uherské Hradiště)

AR1: Bohumil Popelka (laik)

AR2: Josef Janků (laik)

Strání B: Čubík M. - Pavluš M., Gabriš O., Čaňo O., Frühauf D. (69. Tóth S.) - Čaňo V., Motola J. (87. Popelka J.), Miklovič P., Tóth M. (65. Štajner J.) - Gabriš J. (81. Benešík O.), Skočovský D. (75. Želibabka A.)

Březová: Bruštík D. - Chovanec D., Machálek J. Čaňo P. II (36. Miškář V.), Jurásek D. - Uher L., Janků D., Čaňo P. I, Holboj M. - Pomajbík D., Šmíd M. (65. Uher J.)
11.10.2021 19:30:32
30.10.2021 ve 13:30:
TJB vs. Záhorovice
XIII. kolo Okresního přeboru
17.10.2021 ve 14:30:
TJB vs. Kněžpole

XI. kolo Okresního přeboru
Stadion:Na Zelničkách, Březová
A-tým - PÁ v 17:00
Žáci - PO v 16:00
Přípravka - ÚT, ST, ČT v 16:00

Poslední aktualizace: 18. 10. 2021; 19:30 | Copyright © | 2007-2021 TJ Sokol Březová z.s. | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox