tjbrezova-znak_tmavy podklad_01.jpg

Oficiální stránky fotbalového klubu TJ Sokol Březová

Webové stránky TJB slaví deset let od svého založení!

TJB slaví!

TJB slaví!

Webové stránky slaví výročí 10 let!
Fotbalové stránky TJ Sokol Březová slaví dnes výročí 10 let od svého založení. Přesně před deseti lety (říjen 2007) jsem spustil projekt webových stránek TJB. Každé začátky jsou těžké a ani ty mé nebyly jednoduché. Nad založení stránek jsem dlouho přemýšlel – jakou budou mít podobu, vzhled, rubriky, o čem chci psát a informovat okolí. Inspiroval jsem se od jiných webových stránek klubů, které již existovaly před těmito. Vzpomínám na původní podobu webových stránek, které se propracovaly až na nynější podobu stránek, které fungují již tři roky!

Původní doména stránek byla www.tjbrezova.wgz.cz, další pak www.tjbrezova.huu.cz a nynější podoba domény je www.tjbrezova.cz.

Neustále se snažím stránky aktualizovat, a něčím novým inovovat, aby návštěvníka zaujaly. Bohužel ne vždy se mi to daří na 100% dle mých představ a to je pro nedostatek volného času. Nicméně pevně věřím, že i přes tyto nedostatky jsou Vám – návštěvníkům – stránky k dostatečné informovanosti, a to z hlediska výsledků, aktualit a ostatních zpráv z klubu TJB!

Zajímavost: Webové stránky TJB navštívilo za deset let 540 000 návštěvníků. Děkuji za podporu!
 
Zakladatel a editor stránek
Ing. Pavel Čaňo
11.10.2017 13:45:01
Pavel Čaňo
19.6.2022 v 15:00:
Záhorovice vs. TJB
5:4 (3:2)
XXVI. kolo Okresního přeboru
Stadion: Záhorovice
A-tým - PÁ v 17:30
Žáci - PO, ST v 16:00
Přípravka - ÚT, ČT v 16:00

 

Poslední aktualizace: 21. 06. 2022; 18:15 | Copyright © | 2007-2022 TJ Sokol Březová z.s. | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one