Vyjádření FAČR k vyhlášení nouzového stavu

Fotbalová asociace České republiky reaguje na středeční vyhlášení nouzového stavu a zároveň chce informovat své členy, že soutěže výkonnostního fotbalu budou probíhat, i když bez diváků.

„FAČR vzala na vědomí rozhodnutí Vlády ČR o vyhlášení nouzového stavu, včetně té jeho části, která se věnuje výjimce pro amatérské soutěže organizované Asociací. Vedení FAČR v tomto kontextu především kvituje práce Národní sportovní agentury a Ministerstva zdravotnictví ČR, které vyslyšely veškeré argumenty Asociace pro zachování běhu amatérských soutěží," uvedl předseda VV FAČR Martin Malík.

"Ty vnímáme jako mj. důležité i z pohledu zachování zdravého životního stylu a jakési základní zdravotní prevence sportovně aktivních občanů. Ceníme si tak v tomto směru proaktivního a pragmatického přístupu Národní sportovní agentury i Ministerstva zdravotnictví v celé věci," dodal.

Zdroj: facr.fotbal.cz

30.09.2020 19:33:45

Poslední aktualizace: 18. 10. 2020; 11:45 | Copyright © | 2007-2020 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox