Vyjádření FAČR k vyhlášení nouzového stavu

Fotbalová asociace České republiky reaguje na středeční vyhlášení nouzového stavu a zároveň chce informovat své členy, že soutěže výkonnostního fotbalu budou probíhat, i když bez diváků.

„FAČR vzala na vědomí rozhodnutí Vlády ČR o vyhlášení nouzového stavu, včetně té jeho části, která se věnuje výjimce pro amatérské soutěže organizované Asociací. Vedení FAČR v tomto kontextu především kvituje práce Národní sportovní agentury a Ministerstva zdravotnictví ČR, které vyslyšely veškeré argumenty Asociace pro zachování běhu amatérských soutěží," uvedl předseda VV FAČR Martin Malík.

"Ty vnímáme jako mj. důležité i z pohledu zachování zdravého životního stylu a jakési základní zdravotní prevence sportovně aktivních občanů. Ceníme si tak v tomto směru proaktivního a pragmatického přístupu Národní sportovní agentury i Ministerstva zdravotnictví v celé věci," dodal.

Zdroj: facr.fotbal.cz

30.09.2020 19:33:45
30.10.2021 ve 13:30:
TJB vs. Záhorovice
XIII. kolo Okresního přeboru
17.10.2021 ve 14:30:
TJB vs. Kněžpole

XI. kolo Okresního přeboru
Stadion:Na Zelničkách, Březová
A-tým - PÁ v 17:00
Žáci - PO v 16:00
Přípravka - ÚT, ST, ČT v 16:00