tjbrezova-znak_tmavy podklad_01.jpg

Oficiální stránky fotbalového klubu TJ Sokol Březová

Vyhrocené utkání s Bílovicemi jsme nakonec prohráli 2-1

Vyhrocené utkání Bílovice vs. Březová

 

 

Začátek utkání byl pro náš mančaft klíčový. I když hráči TJ Březová nastoupili pouze v základní jedenáctce, bez náhradníků, prali se o každou šanci a vytvářeli si svou ofenzívou jistý tlak na domácí hráče. Iniciativu převzal v 28.minutě M. Janků, který s přehledem umístil míč kam patří- do sítě domácího Juřeny. Bílovičtí se s brankou od M. Janků nechtěli smířit, ale stav zápasu do poločasové přestávky srovnat nedokázali. Během prvního poločasu byl vyloučen trenér Majer, protože projevil nesouhlas se sudím Ondřejem Pižou. Po zbytek utkání sledoval své svěřence z lavičky fanoušků.

 

Druhý poločas začali lépe domácí, více si drželi míč na kopačce a snažili se dostat ke každé možné šanci. V 65. minutě nařídil sudí pokutový kop, který zúročil J. Sedlář. Stav zápasu tedy 1:1. Domácí po vyrovnávací bráně nepolevili, Březová se dostala do defenzívy. Šance se ujal v 81. minutě Zlámal, který prostřelil Bruštíka a ukončil tak utkání za stavu 2:1 pro domácí Bílovice. Sudí odpískal konec utkání a ještě si stihl vytvořit úsměv na tváři, kdy nám v 93. minutě vyloučil Janků D. za sundání dresu na hřišti.

 

Za nejlepší hráče utkání jsou vyhlášeni Filip Dujka- Michal Janků. Jste jiného názoru? Přijďte a podpořte své oblíbence účastí na dalších zápasech.

 

(Autor článku: Karolína Janků)

 

03.05.2010 21:09:46
Pavel Čaňo
19.6.2022 v 15:00:
Záhorovice vs. TJB
5:4 (3:2)
XXVI. kolo Okresního přeboru
Stadion: Záhorovice
A-tým - PÁ v 17:30
Žáci - PO, ST v 16:00
Přípravka - ÚT, ČT v 16:00

 

Poslední aktualizace: 21. 06. 2022; 18:15 | Copyright © | 2007-2022 TJ Sokol Březová z.s. | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one