VIII. kolo: Z Prakšic si odvážíme třetí porážku v řadě

VIII. kolo Okresního přeboru, sezóna 2021/22:

Zápas:  TJ Sokol Prakšice vs. TJ Sokol Březová  4:1 (1:1)

Branky:  38. Sukup R., 57. Lysoněk L., 71. Dynka J., 80. Kočica J. - 14. Uher J.

Vladimír Polák, trenér Prakšic-Pašovic: „První poločas byl ještě vyrovnaný, remízový. Soupeř hrál dobře, jednoduše. Nakopával dlouhé balony dopředu. Právě tyto situace nám činily velké problémy. Po jednom nákopu a nedorozumění brankáře a obranou jsme dostali gól. Podobných situací bylo víc, naštěstí toho Březová nevyužila a druhou branku nepřidala. Do poločasu jsme ještě stačili vyrovnat na 1:1. Po přestávce mně přišlo, jakoby hosté přestali hrát a fyzicky odpadli. My jsme toho využili a dvěma standardkami, kdy se napřed trefil Lysoněk a později Dinka, jsme soupeři odskočili. Výhru v závěru pojistil Jonáš Kočica. Soupeř podle mě doplatil na to, že neměl příliš hráčů na střídání a až tolik kvalitní střídačku. My jsme měli na lavičce dost dobrých hráčů na to, aby mohli hru oživit.“

Ladislav Kalina, trenér Březové: „Pro nás to byl hrozně smolný zápas. Doplatili jsme na to, že nás bylo málo a ve druhé půli jsme neměli tolik možností jak hru oživit střídáním. Přitom v prvním poločase jsme hráli velice dobře a měli tři naprosto jasné šance. Ale z malého vápna jsme netrefili bránu a jedenkrát domácí vykopávali míč z prázdné brány. Pokud bychom přidali druhou branku, soupeř by to měl s námi ještě těžší. Bohužel ve druhé půli odjel jeden z našich hráčů na vysokou školu a od té doby se to začalo sypat. Ve druhém poločase jsme dostali nešťastný gól a už jsme nestačili reagovat. Domácí za stavu 2:1 ovládli hru, my jsme už se nedostali skoro k ničemu. Až v poslední minutě mohl Pomajbík výsledek alespoň zkorigovat, když šel sám na brankáře, ale gól nedali. Jsem překvapený, že i v této oslabené sestavě jsme soupeře, který ještě neprohrál, tolik potrápili. Dokonce bych řekl, že v první půli jsme byli i malinko lepší. Bohužel nám ve druhé půli rychle ubývaly síly. Zatímco domácí si pomohli střídáním, já jsem tam neměl koho dát. Už to nešlo zvrátit.“
Zdroj: Slovacky.denik.cz
ŽK:  31. Ondra T., 53. Babušík J., 61. Řezníček M., 89. Luis C. - 62. Uher J., 67. Pomajbík D.

ČK:  bez ČK

Datum utkání:  26. 9. 2021

Čas výkopu: 15:00

Stadion: Prakšice

Hlavní rozhodčí:
Jan Martinák (Uherské Hradiště)

AR1: Roman Zemánek (laik)

AR2: Josef Janků (laik)

Prakšice: Buráň J. - Jahoda F. (37. Babušík J., 75. Hlavín R.), Šalena M. (63. Kočica J.), Řezníček M. (86. Luis C.), Dynka J. - Ondra T., Slavíček J., Sukup R., Šůstek P. (77. Helísek M.) - Vráblík J., Lysoněk L.

Březová: Bruštík D. - Miškář V., Machálek J., Čaňo P. II, Chovanec D. (54. Ševčík T.) - Uher J., Šmíd M., Holboj M., Jurásek D. - Pomajbík D., Uher L. (85. Matějíček P.)
27.09.2021 17:46:55
30.10.2021 ve 13:30:
TJB vs. Záhorovice
XIII. kolo Okresního přeboru
17.10.2021 ve 14:30:
TJB vs. Kněžpole

XI. kolo Okresního přeboru
Stadion:Na Zelničkách, Březová
A-tým - PÁ v 17:00
Žáci - PO v 16:00
Přípravka - ÚT, ST, ČT v 16:00

Poslední aktualizace: 18. 10. 2021; 19:30 | Copyright © | 2007-2021 TJ Sokol Březová z.s. | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox