VIII. kolo: Z Jarošova vezeme první tři body z venku

VIII. kolo Okresního přeboru, sezóna 2020/21:

Zápas: TJ Slavoj Jarošov vs. TJ Sokol Březová  1:2 (1:2)

Branky:   40. Kováč P. - 25. Machálek J., 44. Hanák T.

Pozn.: V 88. min. nedal Pomajbík D. penaltu.

Třebaže Březová přijela pouze s jedním hráčem na střídání, zatímco domácí měli lavičku narvanou k prasknutí, tak tři body míří k řece Hrubár. Hosté udeřili jako první, ale radovali se jen patnáct minut. Jarošovští si však rovnovážného stavu užili ještě kratší dobu, když za čtyři minuty gólem do šaten rozhodl Hanák. Jeho gól byl nakonec vítězný, protože ve druhém poločase už ani z jednoho mráčku nezapršelo. Březová tak poskočila už na třetí příčku.
ŽK: 78. Štolba R. - 8. Mahdal D., 90. Bruštík D.

AR2: Josef Křeháček (laik)

Jarošov: Otruba P. (59. Kročil J.) - Struhař M. (19. Škráček D.), Omelka Martin (66. Komárek V.), Kováč P., Omelka Marek - Jančík M., Běťák M., Roubínek V., Jurča T. (64. Štolba R.) - Laga D. (75. Stojaspal M.), Němec M.

Březová: Bruštík D. - Chovanec D., Machálek J., Mahdal D., Jurásek D. - Uher L. (85. Uher J.), Holboj M., Čaňo P., Panák J. - Pomajbík D., Hanák T.
05.10.2020 20:41:38
11.10.2020 v 15:00:
Kněžpole vs. TJB
1:0 (1:0)
IX. kolo Okresního přeboru
Stadion: Kněžpole

Poslední aktualizace: 18. 10. 2020; 11:45 | Copyright © | 2007-2020 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox