VIII. kolo: Z Jarošova vezeme cenný bod!

VIII. kolo Okresního přeboru

Zápas: TJ Slavoj Jarošov vs. TJ Sokol Březová  0:0

Do utkání lépe vstoupili domácí, kteří už v 7. minutě měli dvě velké šance, ale byli nepřesní v koncovce. Hosté se toho nezalekli a taky si vytvářeli šance, ale byli stejně nepřesní v koncovce. Po zbytek prvního poločasu doprovázely oba týmy velké nepřesnosti, jak v přihrávkách, tak i v zakončeních. Za zmínku pouze stojí akce domácího týmu ke konci první půle, kdy byli v přečíslení 3  na 2, ale jejich akce ztroskotala na nepřesné koncovnce.

Do druhé půle vstoupili bleskově domácí, když hned z rozehrávky založili útočnou akci, která skončila střelou do tyče. Domácí si dále vytvářeli tlak, ale opět se jim nedařilo zakončení. Hosté měli pouze pár protiútoků, ale nepodařilo se jim je proměnit. Ke konci zápasu měli ještě domácí velkou šanci, kdy po centru ze strany střílel domácí útočník, ale opět selhal v zakončení. Ani jednomu z týmů se nepodařilo vstřelit branku, a proto utkání skončilo remízou.

Nejlepší hráči:  Josef Komárek - Denis Chovanec
Zdroj: idobryden.cz
Branky:  ---

ŽK:  53. Laga D., 65. Stojaspal M. - 41. Smítal Jo.

ČK: bez ČK

Datum utkání:  30. 9. 2018

Čas výkopu: 15:30

Stadion: Jarošov

Hlavní rozhodčí: Michal Štulíř (Uherské Hradiště)

AR1: František Brázda (laik)

AR2: Josef Janků (laik)

Jarošov: Kotman M. - Štolba R., Stojaspal M., Roubínek V., Omelka Martin - Omelka Marek, Němec M., Laga D. (60. Brim M.), Krejčiřík Z. (88. Jančík V.) - Kománek J., Jančík M.

Březová: Burda M. - Miškář V., Uher J., Ševčík T. (33. Chovanec D., 90. Přibyl M.) Čaňo D. - Smítal Jo., Trecha J., Čaňo P., Kejkrt D. - Pomajbík D., Vojtek J. (85. Mahdal D.),
02.10.2018 18:51:40
12. 4. 2021 20:15
ČUS: Ve zkratce bylo mediálně prezentováno uvolnění na šest dvojic sportujících na otevřeném sportovišti s rozestupy, a dvě sportující osoby na vnitřních sportovištích.
Jakmile bude zveřejněn oficiální text s podmínkami v úplném znění, urychleně připravíme a zveřejníme na webu ČUS výkladové stanovisko.

Poslední aktualizace: 12. 4. 2021; 20:15 | Copyright © | 2007-2021 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox