VIII. kolo: Z Jarošova vezeme cenný bod!

VIII. kolo Okresního přeboru

Zápas: TJ Slavoj Jarošov vs. TJ Sokol Březová  0:0

Do utkání lépe vstoupili domácí, kteří už v 7. minutě měli dvě velké šance, ale byli nepřesní v koncovce. Hosté se toho nezalekli a taky si vytvářeli šance, ale byli stejně nepřesní v koncovce. Po zbytek prvního poločasu doprovázely oba týmy velké nepřesnosti, jak v přihrávkách, tak i v zakončeních. Za zmínku pouze stojí akce domácího týmu ke konci první půle, kdy byli v přečíslení 3  na 2, ale jejich akce ztroskotala na nepřesné koncovnce.

Do druhé půle vstoupili bleskově domácí, když hned z rozehrávky založili útočnou akci, která skončila střelou do tyče. Domácí si dále vytvářeli tlak, ale opět se jim nedařilo zakončení. Hosté měli pouze pár protiútoků, ale nepodařilo se jim je proměnit. Ke konci zápasu měli ještě domácí velkou šanci, kdy po centru ze strany střílel domácí útočník, ale opět selhal v zakončení. Ani jednomu z týmů se nepodařilo vstřelit branku, a proto utkání skončilo remízou.

Nejlepší hráči:  Josef Komárek - Denis Chovanec
Branky:  ---

ŽK:  53. Laga D., 65. Stojaspal M. - 41. Smítal Jo.

ČK: bez ČK

Datum utkání:  30. 9. 2018

Čas výkopu: 15:30

Diváci:  121

Stadion: Jarošov

Hlavní rozhodčí: Michal Štulíř (Uherské Hradiště)

AR1: František Brázda (laik)

AR2: Josef Janků (laik)

Jarošov: Kotman M. - Štolba R., Stojaspal M., Roubínek V., Omelka Martin - Omelka Marek, Němec M., Laga D. (60. Brim M.), Krejčiřík Z. (88. Jančík V.) - Kománek J., Jančík M.

Březová: Burda M. - Miškář V., Uher J., Ševčík T. (33. Chovanec D., 90. Přibyl M.) Čaňo D. - Smítal Jo., Trecha J., Čaňo P., Kejkrt D. - Pomajbík D., Vojtek J. (85. Mahdal D.),
VII. kolo Okresního přeboru

Poslední aktualizace: 30. 9. 2020; 19:20 | Copyright © | 2007-2020 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox