VIII. kolo: V Polešovicích rozhodl první poločas

XIII. kolo Okresního přeboru, sezóna 2019/20:

Zápas: TJ Polešovice vs. TJ Sokol Březová  5:2 (4:1)

Celý první poločas vyšel lépe domácím. Hned ve 4. minutě se z přímého volného kopu trefil Černoch, 1:0. O deset minut později Černoch chytře nahrál do pokutového území Fanturovi a ten pohotově zvyšoval na 2:0. Ve 20. minutě se taktéž po volném kopu dostal k míči hostujcí Smítal a snížil na 2:1. Ve 25. minutě si opět slabou chvilku vybral hostující gólman a Černoch mu vstřelil gól více jak ze 40 metrů, 3:1. Ve 33. minutě domácí opět po standardní situaci zvyšovali Hasoněm na 4:1.

Druhý poločas hosté vystřídali gólmana a zbytek zápasu byli lepším týmem. Hned ve 46. minutě snižoval Blažek na 4:2. Konečnou podobu utkání dal hlavou Kala, 5:2

Nejlepší hráči: Ondřej Stašek - Milan Křeháček
Branky:  4. a 25. Černoch M., 17. Fantura T., 33. Hasoň J., 76. Kala M. - 20. Smítal Jo., 46. Blažek P.

ŽK:  35. Náplava P., 56. Svoboda O. - 54. Čaňo D., 75. Laga D.

ČK: bez ČK

Datum utkání:  29. 09. 2019

Čas výkopu: 15:30

Diváci:  120

Stadion: Polešovice

Hlavní rozhodčí: Roman Bednář (Veselí nad Moravou)

AR1: Jiří Běhávka (laik)

AR2:  Josef Janků (laik)

Polešovice: Vrzal R. - Svoboda O. (73. Martykán M.), Stašek O., Stašek J., Náplava P. - Machala A., Kala M. (85. Tringela J.), Janík Z., Hasoň J. (82. Běhávka J.) - Fantura T., Černoch M. (85. Juřena O.)

Březová: Burda M. (46. Laga D.) - Uher J. (83. Rokyta M.), Křeháček M., Ševčík T. (65. Chovanec D.), Čaňo D. - Čaňo P., Šmíd M., Blažek P., Smítal Jo. - Pomajbík D., Janků D.

A-tým - PÁ 17:30, sraz v kabinách 17:15

Poslední aktualizace: 15. 10. 2019; 18:55 | Copyright © | 2007-2019 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox