tjbrezova-znak_tmavy podklad_01.jpg

Oficiální stránky fotbalového klubu TJ Sokol Březová

VIII. kolo: Tři body vystřelil D. Čaňo

Tři body vystřelil D. Čaňo

  Z počátku pohodový zápas, který měli hráči TJB pod kontrolou, se změnilo v drama, kdy domácí vyrovnali po hodině hry na 2-2. Tři body nám nakonec přiklepl D. Čaňo, který své solo v 88.min. zakončil brankou.

  Hosté nastoupili v silně kombinované sestavě a první poločas se hrálo jen na jednu bránu. Domácí na hostující celek nestačili a hosté se opět předháněli v zahazování šancí. Do první vážnější situace se dostal ve 20.min. M. Janků, ale Mahdal jej vychytal. Ve 25.min. mohl otevřít skoré Podškubka, ale místo střely volil přihrávku. Skoré se měnilo až po půl hodině hry. Před šestnáctkou byl faulován P. Čaňo, a z přímého kopu vymetl pavučinu D. Janků, 0-1. Ve 42.min. byl zbytečně vyloučen po předchozí žluté kartě hostující hráč P. Čaňo. V závěru prvního poločasu se již stav nezměnil a do kabin se šlo za stavu 0-1 pro hosty.

  Hosté nastoupili do druhého poločasu v bez vyloučeného hráče a nebylo znát, že hrají v desíti. Ve 48.min. si pohrál M. Janků s domácími obránci a zvýšil brankář neměl šanci, 0-2. Hosté, ale přestali po druhé inkasované brance hrát, domácí se více vysunuli a vycítili šanci snížit. V 58.min. snížil z rohového kopu Kliment, 1-2. O dvě minuty později bylo již vyrovnáno, kdy brankáře Majera nachytal na hruškách Bradáč, 2-2. Poté se hrál již velice pohledný a hlavně útočný fotbal nahoru dolů. Domácí mohli otočit stav, ale Bujáček minul. Z následného protiútoku se ocitl M. Janků před brankářem, ale trestuhodně zahodil. Rozhodující situace přišla v 88.min., kdy D. Čaňo dostal pas za obranu, obešel dva obránce a Mahdalovi nedal šanci, 2-3. Hosté si již vítězství pohlídali a zaslouženě zvítězili.

Sestavy:

 Suchá Loz: Mahdal P . - Velecký Z., Tomananec R., Bradáč J., Gazdík P. - Bradáč R., Staroba O., Bujáček V. - Vítek F. (39. Mahdal J.), Kliment T., Mahdal P. (76. Rezek O.)

 Březová: Majer J. - Janků D. - Králík J., Kubiš Z. (83. Kubiš M.), Ševčík T. - Čaňo D., Uher J., Miškář V., Podškubka V. (72. Plášek P.) - Čaňo P., Janků M. 

  V IX. kole hostíme zálohu Dolního Němčí. Zápas začíná v neděli 3.10.2010 od 15:30 na stadionu Na Zelničkách.

(Autor: pal)

26.09.2010 21:52:55
Pavel Čaňo
19.6.2022 v 15:00:
Záhorovice vs. TJB
5:4 (3:2)
XXVI. kolo Okresního přeboru
Stadion: Záhorovice
A-tým - PÁ v 17:30
Žáci - PO, ST v 16:00
Přípravka - ÚT, ČT v 16:00

 

Poslední aktualizace: 21. 06. 2022; 18:15 | Copyright © | 2007-2022 TJ Sokol Březová z.s. | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one