tjbrezova-znak_tmavy podklad_01.jpg

Oficiální stránky fotbalového klubu TJ Sokol Březová

VIII. kolo: Druhý tým tabulky si ze Zelniček odvezl šestibrankový debakl

BŘEZOVÁ, 30.9.2012  15:30HOD.

Souboj dvou týmů z popředí tabulky, měl nabídnout kvalitní a vyrovnaný fotbal. Již od prvních minut hrála prim domácí Březová, která svého soupeře v prvním poločase k ničemu nepustila. Již  9.min. otevřel golový účet domácích Janků. V 17.min. se prosadil hlavou Pomajbík, kterého krásně našel Plášek. Ve 22.min. zvyšoval opět M. Janků a hosté byli zralí na ručník. Domácí hráči měli na kopačkách ještě další branky, ale v prvním poločase již další branka nepadla.

Nástup do druhého poločasu patřil hostím, kteří vstřelili kontaktní branku v 51.min. Mikulcem. Zlom zápasu nastal v 55.min., kdy se hostující obránci špatně domluvili, čehož pohotově využil Pomajbík a vstřelil branku. Tato branka ovlivnila další vývoj utkání a hlavně podrážděnost hostí, kteří začali hrát zbytečně surově. Vše si ale ohlídal zkušený rozhodčí Strapina, který musel hostujícím hráčům domluvit. Poté se hra již uklidnila a oba týmy chtěli v poklidu dohrát utkání. V 77.min. šel Pomajbík sám na brankáře, kterému nedal šanci a zkompletoval tak svůj hattrick. Ani jeho kolega v útoku nezůstal pozadu, a dvě minuty před koncem, taktéž zkompletoval hattrick s pomocí levé tyče Daňkovy brány.

Utkání se hrálo na slušné úrovni a na své si přišli hlavně diváci, kteří viděli celkem sedm branek! Domácí tým tak pokračuje ve své sérii neporazitelnosti, která se vyšplhala již na 12 utkání! Doufejme, že tuto šňůru ještě natáhneme.

Branky: 9., 22. a 88. Janků M., 17., 55. a 77. Pomajbík D. - 51. Mikulec D.

ŽK: 65. Plášek V. - 10. Pijáček L., 55. Jurčík D.

ČK: bez ČK

Datum utkání: 30.9.2012

Čas výkopu: 15:30

Diváci: 60

Stadion: Na Zelničkách, Březová

Hlavní rozhodčí: Strapina Miroslav (Starý Hrozenkov)

AR1: Janků Josef (laik)

AR2: Macek František (laik)

Březová: Bruštík D. - Křeháček M. - Popelka L. (46. Miškář V.), Uher J., Kubiš Z. - Plášek V., Trecha J., Janků D. (70. Ševčík T.), Čaňo P. (76. Majer J.) - Pomajbík D., Janků M.

Hradčovice: Daněk S. - Mikulec J., Rosík V., Šišák D., Podškubka S. (75. Máčala R.) - Ančines P., Mikulec D. (84. Malina J.), Máčala R., Pijáček L. - Hlaváč V., Jurčík D.

Nejlepší hráči dle admina:           Pomajbík David - Mikulec Dalibor

Autor: pal

02.10.2012 12:01:04
Pavel Čaňo
19.6.2022 v 15:00:
Záhorovice vs. TJB
5:4 (3:2)
XXVI. kolo Okresního přeboru
Stadion: Záhorovice
A-tým - PÁ v 17:30
Žáci - PO, ST v 16:00
Přípravka - ÚT, ČT v 16:00

 

Poslední aktualizace: 21. 06. 2022; 18:15 | Copyright © | 2007-2022 TJ Sokol Březová z.s. | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one