VII. kolo: Zelničky poprvé v sezoně inkasovaly, TJB přesto slaví vítězství

VII. kolo Okresního přeboru

Zápas: TJ Sokol Březová vs. TJ Vlčnov  3:1 (3:0)

Utkání dvou rozdílných poločasů. V prvním poločase byli jasně lepší domácí a ve 25. minutě se ujali vedení, když Vojtek střelou z dvaceti metrů otevřel skóre. O dvě minuty později vyrobil hostující gólman obrovskou chybu a Pomajbík pohodlně dopravil míč do prázdné branky. Ve 29. minutě po centru Uhra se hlavou trefil Pomajbík a rozvlnil síť za hostujícím gólmanem.

Druhý poločas byl jednoznačně pod taktovkou Vlčnovjanů, domácí se za celý poločas nedostali k ohrožení branky. V 61. minutě Flasar prostřelil bránící hráče a zdramatizoval utkání, 3:1. Do konce utkání se již nic neudálo, a tak domácí se štěstím vydřeli tři body.

Nejlepší hráči:  Josef Uher – Jan Fibichr
Zdroj: idobryden.cz
Branky:  25. Vojtek J., 27. a 29. Pomajbík J. - 61. Flasar J.

ŽK:  90. Čaňo P. - 85. Fibichr J.

ČK: bez ČK

Datum utkání:  23. 9. 2018

Čas výkopu: 15:00

Stadion: Na Zelničkách, Březová

Hlavní rozhodčí: Roman Bednář (Veselí nad Moravou)

AR1: Jan Šupák (Strání)

AR2: Josef Janků (laik)

Březová: Burda M. - Uher J., Křeháček M. (46. Miškář V.), Ševčík T., Čaňo D. - Chovanec D. (75 Kejkrt D.), Čaňo P., Vojtek J., Smítal Jo. - Pomajbík D., Zámečník D. (83. Přibyl M.)

Vlčnov: Machala L. - SAgula D., Pešl A. (74. Polanský R.), Moštěk A., Minařík M. (87. Kašpařík Pe.) - Machala D., Kužela R., Kašpařík Pa., Grebor R. - Flasar J., Fibichr J.
24.09.2018 18:18:28
12. 4. 2021 20:15
ČUS: Ve zkratce bylo mediálně prezentováno uvolnění na šest dvojic sportujících na otevřeném sportovišti s rozestupy, a dvě sportující osoby na vnitřních sportovištích.
Jakmile bude zveřejněn oficiální text s podmínkami v úplném znění, urychleně připravíme a zveřejníme na webu ČUS výkladové stanovisko.

Poslední aktualizace: 12. 4. 2021; 20:15 | Copyright © | 2007-2021 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox