VII. kolo: V domácím prostředí jsme přenechali všechny body Huštěnovicím

VII. kolo Okresního přeboru, sezóna 2021/22:

Zápas:  TJ Sokol Březová vs. TJ Sokol Huštěnovice  0:2 (0:1)

Branky:  29. a 56. Trňák J.

Ladislav Kalina, trenér Březové: „Oběma týmům chyběli hráči, ale nějak se to dalo dohromady. Pro nás to byl vyloženě smolný zápas. Nastřelili jsme dvě břevna, nedali spoustu šancí. Huštěnovice hrály v obraně velice dobře, celý zápas bránili v šesti, sedmi lidech. My jsme se nedokázali před ně prosadit. Co nezastavila obrana, to pochytal velmi dobrý hostující brankář. Vyslali jsme na něj snad dvacet, pětadvacet střel, ale většinu zblokovali hostující hráči, kteří pokryli i centry do vápna. Naproti tomu Huštěnovice se dostaly na naši půlku asi třikrát, z toho daly dvě branky. Do čeho kopli, to jim tam spadlo. Nám nepomohly ani střídání. Hosté pořád bránili, proti takovým týmům se jenom těžko prosazujeme. Nemáme v sestavě až takové technické fotbalisty, kteří by s tím poradili. Klukům nemohu upřít snahu, ale pokud nedáme gól, nemůžeme vyhrát.“

Petr Malenovský, předseda Huštěnovic: „Dá se říct, že jsme vytěžili z minima maximum. Tentokrát se k nám přiklonilo štěstí. Soupeř měl nějaké šance, ale buď to pochytal náhradní brankář nebo mu pomohla obrana a dvakrát i konstrukce branky. Do Březové jsme přijeli v silně kombinované sestavě. Už během nedělního dopoledne přišla spousta omluvenek. Myslel jsem si, že to bude špatné, ale výsledek je nakonec fantastický. Jsme nadmíru spokojení, protože body jsme potřebovali. Kluky musím pochválit hlavně za bojovnost, byť soupeř byl herně lepší.“
Zdroj: Slovacky.denik.cz

ŽK:  25. Konečný P. (Huštěnovice)

ČK:  88. Kulhavý D. (Huštěnovice)

Datum utkání:  19. 9. 2021

Čas výkopu: 15:00

Hlavní rozhodčí:
Pavel Řihák (Uherský Brod)

AR1: Vojtěch Jahoda (Nivnice)

AR2: Josef Janků (laik)

Březová: Bruštík D. - Miškář V., Machálek J., Čaňo P. II, Chovanec D. (46. Moravčík D.) - Uher J., Šmíd M., Holboj M., Jurásek D. (46. Bruštík D.) - Pomajbík D., Uher  L.

Huštěnovice: Puškáč L. - Zajíc J., Adamík O., Grebeň L., Konečný P. - Melichárek J., Kanyza P., Zlámalík R., Kulhavý D. - Hastík D., Trňák J.
27.09.2021 17:39:52
30.10.2021 ve 13:30:
TJB vs. Záhorovice
XIII. kolo Okresního přeboru
17.10.2021 ve 14:30:
TJB vs. Kněžpole

XI. kolo Okresního přeboru
Stadion:Na Zelničkách, Březová
A-tým - PÁ v 17:00
Žáci - PO v 16:00
Přípravka - ÚT, ST, ČT v 16:00

Poslední aktualizace: 18. 10. 2021; 19:30 | Copyright © | 2007-2021 TJ Sokol Březová z.s. | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox