VII. kolo: TJB nasázela Záhorovicím půltucet branek

VII. kolo Okresního přeboru, sezóna 2019/20:

Zápas: TJ Sokol Březová vs. TJ Záhorovice  6:0 (2:0)

První poločas měl vyrovnaný průběh, šance se rodily na obou stranách. V 10. minutě střílel Pomajbík, avšak těsně vedle. Ve 12. minutě se hostující Gazdík dostal do šance a tvrdou střelu z pětadvaceti metrů poslal těsně vedle brány. V 16. minutě dal po spolupráci domácích Vojtek první branku. Ve 33. minutě mohli domácí zvýšit Křeháčkem, ale ten po rohu nastřelil dvakrát po sobě břevno. Ve 42. minutě po spolupráci Vojtek - Pavel Čaňo poslední jmenovaný upravil na 2:0.

Druhá půle byla ve znamení převahy domácích hráčů. V 58. minutě po spolupráci Pomajbíka s Vojtkem prvně jmenovaný upravil na 3:0. V 66. minutě po krásné střele z dvaceti metrů zvyšoval Blažek na 4:0. V 78. minutě po kombinaci celého útoku na jeden dotek dal na 5:0 Janků. Tečku za zápasem udělal v 89. minutě Vojtek krásnou střelou z voleje z patnácti metrů.

Nejlepší hráči:  David Pomajbík - Lubomír Holý
Branky:  16. a 89. Vojtek J., 42. Čaňo P., 58. Pomajbík D., 66. Blažek P., 78. Janků D.

ŽK:  38. Uher J., 70. Janků D., 89. Chovanec D. - 48. Varga M.

ČK: bez ČK

Datum utkání:  22. 09. 2019

Čas výkopu: 15:00

Diváci:  115

Stadion: Na Zelničkách, Březová

Hlavní rozhodčí: Pavel Králíček (Vlčnov)

AR1: Josef Janků (laik)

AR2:  Václav Jurásek (laik)

Březová: Bruštík D. - Uher J., Křeháček M., Ševčík T., Janků D. (79. Rokyta M.) - Čaňo P. (70. Chovanec D.), Šmíd M., Blažek P., Smítal Jo. - Pomajbík D., Vojtek J.

Nezdenice: Janíček J. - Varga P., Varga M., Šabršula V. (58. Ondrušek D.), Polanský I. (46. Kočí Z.) - Krč P., Chytrý T., Holík L., Gazdík J. - Dvořák P., Šust R.
A-tým - PÁ 17:30, sraz v kabinách 17:15

Poslední aktualizace: 15. 10. 2019; 18:55 | Copyright © | 2007-2019 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox