tjbrezova-znak_tmavy podklad_01.jpg

Oficiální stránky fotbalového klubu TJ Sokol Březová

VII. kolo: Rudicím jsme načepovali desítku

Rudicím jsme načepovali desítku

 

  Měl to být hladký průběh utkání, a taky že byl. Utkání by se dalo nazvat hra kočka s myší. Poslední tým tabulky jsme nešetřili a nastříleli mu deset golů! Březová měla před utkáním k dispozici celkem sedmnáct hráčů a trenér Majer řešil dilema koho postaví…

  Od prvních minut byla aktivnější Březová, která měla častěji míč na nohou a hostující Rudice přehrávala. Na první gol si diváci počkali do 6.min., kdy se prosadil Janků M., 1-0. Tentýž hráč skoroval i v 7.min., kdy si pohrál s hostující obranou a zavěsil, 2-0. V též minutě se zranil O. Josefík, který musel vynuceně střídat (o jeho zranění vás budeme informovat). Novou tváří na hřišti byl P. Čaňo, který v 16.min. skoroval, kdy mu dal přesný centr M. Janků, a pro domácího útočníka již nebyl problém dát gol, 3-0. Ve 23.min. docílil svého hattricku M. Janků, který zmátl hostující obránce, kteří se museli značně červenat, 4-0. V 35.min. byl v pokutovém území faulován M. Janků, a z nařízené penalty se D. Janků nemýlil, 5-0. Domácí byli stále při střelecké chuti a ve 42.min. zvyšoval M. Janků, 6-0. Hosté byli zralí minimálně na desítku a určitě přemýšleli, zda do druhé půle nastoupí.

  Hosté nakonec nastoupili a zápas pokračoval aktivní hrou domácích, kteří se předháněli ve spalování šancí… Dlouho se hrálo za stavu 6:0. Výsledek se měnil až v 72.min., kdy se z přímého kopu prosadil D. Janků, 7-0. O dvě minuty později si vzal slovo březovský kanonýr M. Janků, který v 74.min. pohotovou střelou z hranice šestnáctky vymetl pavučinu hostujícího brankáře, 8-0. V 80.min. se blýskl výstavní střelou D. Čaňo, který vyslal střelu z 20m a golu zabránilo břevno. Slabší chvilku si vybrala domácí obrana v 81.min., kdy dovolila hostům snížit na Rubíkem, 8- 1. V 85.min. se po zahozených šancích prosadil P. Čaňo, který zvýšil již na 9-1. V 89.min. načepoval pomyslnou desítku M. Kubiš, který vystřelil z dobrých 25m a završil tak účet utkání na 10-1. Domácí vyhráli zaslouženě a potvrdili tak roli favorita. Hosté mohou být rádi, že prohráli „jen" 10:1, neboť domácí spoustu šancí ještě zahodili…

 

Sestavy:
Březová: Majer J. - Janků D. - Kubiš M., Kubiš Z., Ševčík T (68. Králík J.). - Čaňo D., Uher J., Miškář V. (60. Plášek P.), Podškubka V. - Josefík O. (7. Čaňo P.), Janků M.  
 
Trenér:
Majer Josef

 Manažer klubu: Bruštík Bronislav

Rudice: Matějík P. - Procházka R., Křapa M., Gavenda P., Durďa M - Kočica M . (45. Machala P.), Přerovský J., Houba V., Vyoral V. - Rubík P., Jahoda K.

 

V VIII. kole zajíždíme na půdu Suché Loze, kde se budeme rvát o další body do tabulky. Zápas sehrajeme v neděli 26.9.2010 od 15:00. Přijďte podpořit naše fotbalisty!!

 

(Autor: pal)

20.09.2010 11:32:08
Pavel Čaňo
19.6.2022 v 15:00:
Záhorovice vs. TJB
5:4 (3:2)
XXVI. kolo Okresního přeboru
Stadion: Záhorovice
A-tým - PÁ v 17:30
Žáci - PO, ST v 16:00
Přípravka - ÚT, ČT v 16:00

 

Poslední aktualizace: 21. 06. 2022; 18:15 | Copyright © | 2007-2022 TJ Sokol Březová z.s. | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one