VII. kolo: Opět platilo: Můj dům, můj hrad

VII. kolo Okresního přeboru, sezóna 2020/21:

Zápas: TJ Sokol Březová vs. TJ Sokol Nezdenice  3:1 (1:1)

Fotbalisté Březové opět potvrdili, že doma jen tak body nerozdávají. Čtvrté vítězství v sezóně oslavili proti Nezdenicím a odčinila tak porážku v Nedakonicích. Hosté s favoritem drželi krok jen poločas, když gólem do šatny srovnával Kolínek. Hned v nástupu do druhé půle však udeřil Holboj a definitivně odpor soupeře zlomil šestatřicetiletý kanonýr Pomajbík, pro kterého to byl devátý gól v sezóně.
Branky:   25. Trecha J., 51. Holboj M., 82. Pomajbík D. - 45. Kolínek M.

ŽK: 8. Holboj M., 84. Smítal J. - 8. Šašinka O., 23. Hasoň T., 44. Kolínek M., 84. Kociňák T., 86. Přecechtěl P.

AR2: Patrik Rapant (laik)

Březová: Bruštík D. - Smítal Jo., Machálek J., Trecha J., Jurásek D. - Chovanec D., Čaňo P., Holboj M., Uher L. (76. Šmíd M.) - Pomajbík D., Panák J.

Nezdenice: Vaculín F. - Kociňák T., Kolínek Marek, Kolínek Martin, Šašinka O. - Pavlis M., Bartoš Š., Přecechtěl P., Uličník J. - Koželuha J. (6. Hasoň T.), Zýka J.
30.09.2020 19:28:45
11.10.2020 v 15:00:
Kněžpole vs. TJB
1:0 (1:0)
IX. kolo Okresního přeboru
Stadion: Kněžpole

Poslední aktualizace: 18. 10. 2020; 11:45 | Copyright © | 2007-2020 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox