VII. kolo: Gólovou přestřelku vyhrála domácí TJB, hattrickem se blýsl M. Janků!

VII. kolo Okresního přeboru
Zápas: TJ Sokol Březová vs. TJ Kněžpole  4:3 (2:2)

Nejrychlejší gól kola padl v Březové, když hned po rozehrání v 16. sekundě střílel k tyči Majer, 1:0. Domácí měli parádní začátek a v 15. minutě střelou na vzdálenější tyč zvyšoval Michal Janků. Euforie velmi rychle opadla, když o dvě minuty později po úniku hostů snížil Tomáš Flíbor. Chvíli před koncem poločasu ve 42. minutě se postavil k přímému kopu Hančík a střelou pod břevno vyrovnal.

Dvě minuty po začátku druhého poločasu Březovjané faulovali v pokutovém území a kopala se penalta. K ní se postavil Hančík a s přispěním hrbu zapadl míč za brankáře. V 55. minutě si pohrál s obranou hostí Janků a tvrdou ranou vyrovnal. Opět Michal Janků, který se v 75. minutě otočil v pokutovém území a dovršil svůj hattrick, čímž Březové zařídil tři body.

Nejlepší hráči: Michal Janků – Dominik Hančík
Branky:  1. Majer J., 15., 55. a 72. Janků M. – 17. Flíbor T., 41. a 47. Hančík D.
 ŽK:  86. Janků D. – 24. Flíbor T., 61. Remeš V., 86. Blaha K.

Datum utkání:  28. 9. 2016
Čas výkopu: 15:00
Diváci:  100

Hlavní rozhodčí: Tomáš Polášek
AR1: Josef Janků (laik)
AR2: Petr Hruboš (laik)

Březová: Bruštík D. – Janků D. – Smítal Ja., Uher J., Smítal Jo. – Majer J. (65. Miškář V.), Čaňo P., Frühauf P., Ševčík P. – Pomajbík D., Janků M.

Kněžpole: Brázdil O. – Večeřa M., Šopík R., Remeš V., Otáhal D. – Kozelek M., Hruboš L., Hančík D., Flíbor T. – Flíbor D., Blaha K.

19.09.2016 19:53:51
11.10.2020 v 15:00:
Kněžpole vs. TJB
1:0 (1:0)
IX. kolo Okresního přeboru
Stadion: Kněžpole

Poslední aktualizace: 18. 10. 2020; 11:45 | Copyright © | 2007-2020 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox