VI. kolo: TJB konečně slaví vítězství: Z Nezdenic vezeme tři body!

VI. kolo Okresního přeboru, sezóna 2019/20:

Zápas: TJ Nezdenice vs. TJ Sokol Březová  1:3 (0:2)

Utkání bylo od začátku bojovné na obě dvě strany, čehož lépe využili hosté. V 5. minutě zahrával Laga přímý kop, balón proletěl přes celé vápno a zapadl do domácí branky. Poté se vývoj utkání nezměnil, obě mužstva si vytvářela spousty šancí, ale s nepřesnou muškou. Těsně před poločasem se hosté dostali do brejkové situace, kterou využil Pomajbík a upravil na 2:0 pro Březovou.

Ve druhém poločase domácí převzali inciciativu a vše dali do útoku, ale kýženou branku to nepřineslo. V závěru utkání se hostům povedl rychlý protiútok , na jehož konci byl Pomajbík, který tak upravil na 3:0 pro hosty. V samotném závěru po rohu hostující obrana špatně odkopla míč a Kolínek snížil na konečných 1:3.

Nejlepší hráči:  Jan Zýka - Josef Smítal
Branky:  77. Kolínek Marek - 5. Laga D., 39. a 74. Pomajbík D.

ŽK:  59. Šašinka O. - 42. Křeháček M., 80. Vojtek J., 83. Smítal Jo.

ČK: bez ČK

Datum utkání:  14. 09. 2019

Čas výkopu: 16:00

Diváci:  83

Stadion: Na Zelničkách, Březová

Hlavní rozhodčí: Michal Kubíček (Uherské Hradiště)

AR1: Michael Pavlis (laik)

AR2:  Josef Janků (laik)

Nezdenice: Vaculín M. - Zýka J., Uličník J., Šašinka O., Salvet L. - Martinec R., Kolínek Martin, Kolínek Marek, Kociňák T. - Hasoň T., Bartoš Š.

Březová: Bruštík D. - Uher J., Křeháček M., Čaňo D., Smítal Jo. - Laga D., Šmíd M., Blažek P., Chovanec D. - Pomajbík D., Vojtek J.
A-tým - PÁ 17:30, sraz v kabinách 17:15

Poslední aktualizace: 15. 10. 2019; 18:55 | Copyright © | 2007-2019 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox