VI. kolo: Přísná penalta v poslední minutě rozhodla o vítězství domácích Babic

VI. kolo Okresního přeboru, sezóna 2021/22:

Zápas:  FC Babice vs. TJ Sokol Březová  3:2 (1:2)

Branky:  43. Liška J., 85. Jaroš J., 89. Válek M. (z pen.) - 21. a 23. Pomajbík D.

Milan Válek, záložník Babic: „První poločas nám až tolik nevyšel. Břeuová spoléhala na brejky, nakopávané balony. Čtyřikrát se dostali za naši obranu a my měli velké problémy. Z toho jsme inkasovali dva góly a mohli dostat klidně další. Naštěstí jsme ještě do přestávky dokázali výsledek zkorigovat. Ve druhém poločase jsme soupeře fyzicky přehrávali. Hosté vše vsadili na to, že budou zdržovat, kouskovat hru, což se jim v závěru vymstilo. Ve druhé půli jsme byli herně lepší a zaslouženě dali v závěru z pěkné akce gól na 2:2. Pak byl faulovaný Liška a já jsem proměnil penaltu. Celkově to bylo bojovné utkání. Na balonu jsme byli určitě lepší. Březová spoléhala hlavně na brejky. I po přestávce měla pár nebezpečných situací, ale takticky jsme to uhráli. Jsem spokojený s obratem i třeni body. Por nás to bylo těžké utkání, Březová je kvalitní soupeř, hraje nepříjemný a důrazný fotbal. Nic nám nedarovala. Nám se na střídačku vrátil trenér Stýskal, ale zase nás bylo jenom dvanáct. Pořád s tím bojujeme.“
Zdroj: Slovacky.denik.cz

ŽK:  32. Maňásek M., 59. Harásek M., 72. Horníček E. - 18. Čaňo P. II, 59. Uher J.

AR2: Josefk Janků (laik)

Babice: Sedlák P. - Harásek Mi., Harásek Ma., Bělíček K., Hudec M. (46. Škrabal A.) - Chybík R. (51. Jaroš J.), Válek M., Horsák A., Horníček E. - Liška J., Litoš F.

Březová: Bruštík D. - Uher J. (63. Miškář V.), Machálek J., Čaňo P. II, Chovanec D. - Uher L. (61. Jurásek D.), Šmíd M. (75. Trecha J.), Čaňo P. I, Smítal J. - Pomajbík D., Holboj M.

Přípravka - ÚT, ST, ČT v 16:00

Poslední aktualizace: 13. 9. 2021; 18:45 | Copyright © | 2007-2021 TJ Sokol Březová z.s. | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox